Raste
VR

Duke vënë gjithmonë theksin në përmirësimin e kërkimit dhe zhvillimit, Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. më në fund ka zhvilluar linjën e prodhimit të kashtës së orizit të makinës për përpunimin e ekstruderit të kashtës së orizit. Produkti me veti dhe veçori të përmirësuara pritet të udhëheqë trendin e industrisë. Ne i ofrojmë blerësit linjën e prodhimit të kashtës së orizit të makinës për përpunimin e ekstruderit të kashtës së orizit që u nevojitet me çmime që i përshtaten xhepit të tyre. Në të ardhmen, Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. do t'i përmbahet gjithmonë filozofisë së biznesit të "zhvillimit të orientuar nga njerëzit, inovativ", bazuar në cilësinë e shkëlqyer, të nxitur nga inovacioni teknologjik, i përkushtuar ndaj produkteve me cilësi të lartë, teknologjisë së nivelit të lartë dhe operacione me efikasitet të lartë, dhe promovon kompaninë Ekonomia zhvillohet mirë dhe me shpejtësi.

Vendi i origjinës:  Shandong, Kinë  Emri i markës:  Chenyang  

Kushti:  I ri  Video inspektimi në dalje:  Me kusht  

Raporti i testit të makinerive:  Me kusht  Lloji i marketingut:  Produkt i ri 2022  

Garancia e komponentëve bazë:  1 vit  Përbërësit kryesorë:  PLC, motor, kushineta, kuti ingranazhi, motor, enë nën presion, ingranazh, pompë  

Tensioni:  220/380V ose i personalizueshëm  Fuqia:  30 kw  

Dimensioni (L*P*H):  29000*6500*3800mm  Pesha:  5000  

Garancia:  nje vit  Industritë e aplikueshme:  Ushqimi& Fabrika e pijeve  

Vendndodhja e sallës së ekspozitës:  Franca, Brazili, Indonezia, Pakistani, India, Meksika, Rusia, Tajlanda, Maroku, Argjentina, Koreja e Jugut, Kili, Emiratet e Bashkuara Arabe, Kolumbia, Sri Lanka, Rumania, Bangladeshi, Kazakistani, Ukraina, Kirgistani, Nigeria, Uzbekistani, Japonia, Australia  Lënda e parë:  Niseshteja, mielli i grurit etj  

Kapaciteti:  10000-15000 tuba/h  Materiali:  304 Çelik inox  

Motori:  Simens  Ngjyrë:  Copëza  

Përparësitë:  Operacion i lehtë  Automatikiteti:  Plot-antomatike  

Inverter:  Kontrolli i shpejtësisë  Aplikacion:  Kashtë orizi  

Certifikimi:  CE ISO  


Linja e përpunimit

Emri

  

Linja e prodhimit të kashtës së orizit të makinës për përpunimin e ekstruderit të kashtës së orizit

  

Lëndë e parë

  

Niseshteja, mielli i grurit, e kështu me radhë

  

Materiali i makinës

  

Çelik inox 304 201 ose sipas kërkesës së klientit

  

Energjisë

  

Energji elektrike, Naftë, Avull, Gaz

  

Avantazhi

  

Lehtë për t'u mbajtur, jetëgjatësi e gjatë

  

Programi i rrjedhës së punës :

Mostrat:

Linja e prodhimit të kashtës së orizit mund të prodhojë kashtë orizi për pije në vend të kashtës plastike.

Përshkrimi i pajisjes kryesore

Aksesorët kryesorë

  

Funksioni

  

Ushqyes kundër bllokimit

  

Siguron ushqim të barabartë dhe shkarkim të qëndrueshëm të materialeve.

  

Parakushtues me dy bosht

  

Mundëson që materialet të qëndrojnë më gjatë në parakushtues dhe njëtrajtshmëri në parapërgatitje, përmirëson shkallën e prekurimit dhe rrit kapacitetin.

  

Kuti ingranazhi

  

Përpunuar nga teknologjia e procesit të avancuar ndërkombëtarisht, duke siguruar që makinat të funksionojnë për një kohë të gjatë pa keqfunksionim.

  

Sistemi i vajosjes dhe ftohjes

  

Miraton ftohjen e detyruar me filtrim të rafinuar, duke krijuar kushte më të mira pune për kushinetat.

  

Sistemi i të ushqyerit 

  

adopton ushqimin e detyruar me spirale të dyfishtë, duke ushqyer në mënyrë uniforme dhe të gjerë.

  

Vidhosja

  

 Vidë e kombinuar e segmentuar, e përshtatshme për një gamë të gjerë lëndësh të para. Me funksion vetëpastrimi.

  

Pajisja e prerjes rrotulluese

  

Miraton një montim kallëpi (thikë) të varur dhe një pajisje rregulluese të mjeteve mbajtëse lineare për të rregulluar mjetin në mënyrë të sigurt, të saktë dhe të shpejtë.

  

Kabineti i kontrollit:

Pjesa e kontrollit përdor kontroll të centralizuar të ekranit me prekje PLC, parametra të vizualizuar.

Avantazhet tona

Profili i Kompanisë

Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd

Jinan Chenyang Technology Co, Ltd është një prodhues profesionist i makinerive. Me kërkimin dhe studimin tonë shumëvjeçar, teknikat janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë linjë speciale prodhimi të kashtës së orizit, duke projektuar linjën e prodhimit sipas kërkesave të veçanta të klientëve. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.

paketimi i produktit

• Brenda paketimit është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të furnizojmë paketën e tymosjes dhe certifikatën për ekstruderin e kashtës së orizit.
• Transport, tren, ekspres ose sipas kërkesave të klientëve.

Klienti dhe ekspozita

Si prodhues profesionist i makinerive të përpunimit të kashtës së orizit, Jinan Chenyang Technology Co, Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa nga klientët bëhen tanët agjentët në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.

FAQ

1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!


2. A i furnizoni blerësit me formulë?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.

3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim gjatë linjës së prodhimit të kashtës së orizit?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.

4. Sa ka nevojë për një makinë?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.

5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, a mund të ofroni makinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ e kështu me radhë.

6. A furnizoni me makinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.

Rekomandoni Produkte


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip