Raste
VR

Prezantimi i produktit

Informacioni i produktit

 Best Square sandwich rice cake production line Factory Price - Chenyang   

Avantazhet e Kompanisë

01
Përshtatja është e mbështetur.
02
Teknologjia e klasit të parë nga amerikani Wenger.
03
Testimi kryhet përpara blerjes.

Certifikatat dhe Patentat

Certificate

Pyetjet e bëra më shpesh rreth

Pyetje:

Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim?     

A:

Si lëndë djegëse mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin, por ju lutemi na tregoni kur të kërkoni kuotim.

Pyetje:

A u jepni formula blerësve?     

A:

Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.

Pyetje:

Jeni prodhues apo tregtar?     

A:

Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!

Pyetje:

Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, a mund të ofroni makinën e përshtatshme?     

A:

Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ e kështu me radhë.

Pyetje:

Cila është garancia e makinës suaj?    

A:

vit, koha e garancisë së pjesëve kryesore do të jetë 2 ose 3 vjet.


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip