Raste
VR

Pajisjet e linjës së prodhimit të misrit

Hyrje Makinë Corn Flakes/ Drithëra për mëngjes

Drithërat e misrit/drithërave të mëngjesit janë një lloj mëngjesi me vlera të larta ushqyese. Zakonisht përdorin pluhur misri dhe drithëra të tjera si lëndë të parë kryesore, përmes përzierjes, ekstrudimit, flakjes, tharjes, pjekjes, lyerjes dhe ftohjes, për të marrë thekon krokante. Gjithmonë shërbim si drithëra mëngjesi të përziera me qumësht ose kafe. Por mund të jetë edhe një lloj ushqimi për kohën e lirë. Kjo linjë procesi mund të bëjë edhe forma të tjera të drithërave suah si unaza, topa, çokollata, kaçurrela etj.


1) Lëndët e para: miell misri, miell orizi, miell gruri, miell soje, miell meli, grimca misri dhe miell të tjerë të ndryshëm drithi.
2) Ushqimi përfundimtar: Forma dhe madhësi të ndryshme të thekoneve të misrit, drithërave të mëngjesit
3) Kapaciteti: 120-150kg/h, 180-200kg/h, 300kg/h...
4) Konsumi: Konsumi i ulët i energjisë elektrike dhe fuqisë punëtore5) Dizajni: Me dizajn fleksibël bazuar në kërkesat e klientit, ne ofrojmë projektin e dorës.

6) Grafiku i rrjedhës

7) Shembull:
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip