Raste
VR

Makineri për linjën e prodhimit të bukës


Jinan Chenyang Technology Co., Ltd., themeluar në vitin 2005, është një prodhues profesional i makinerive të ushqimit të ushqimit të lehtë dhe makinerive për ushqimin e kafshëve shtëpiake. Kompania ka 120 punonjës, më shumë se 60 personel profesional dhe teknik dhe ka një fabrikë moderne montimi që mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 10,000 metra katrorë. 


Ai mbulon kryesisht makineritë dhe pajisjet për linjën e përpunimit të ushqimit për kafshët shtëpiake, linjën e përpunimit të ushqimit të snack-it të fryrë të skuqur, linjën e përpunimit të drithërave të misrit/mëngjesi, linjën e përpunimit të biskotave për përtypjen e qenve, linjën e përpunimit të ushqimeve për mbushjen e bërthamës, linjën e përpunimit të orizit ushqyes, përpunimin e proteinave të sojës me teksturë linjë, linja e përpunimit të thërrimeve të bukës dhe kështu me radhë. Ne mund t'u ofrojmë klientëve pajisje të personalizuara ose plan urbanistik të plotë dhe linja prodhimi për të përmbushur nevojat e klientëve.


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip