Raste
VR

1. Linja e përpunimit të ushqimit për kafshët shtëpiake përdor miell mishi, miell peshku, pluhur misri, miell soje dhe drithëra të tjera. pluhur si materiale kryesore për të bërë ushqimin për kafshët shtëpiake, si qen, mace, peshk, ushqim për shpendët etj. Me teknologjinë tonë të avancuar të vidave të kombinuara, linja jonë e prodhimit të ekstruderit me dy vida aplikohet për të prodhuar ushqime të ndryshme për kafshët shtëpiake me materiale të ndryshme dhe elemente ushqyese, Parametrat e prodhimit kontrollohen saktësisht. Përmes ekstrudimit, proteina e degraduar absorbohet lehtë.

Lënda e parë: adopton miell misri, miell peshku, miell kockash, miell mishi, pluhur sojë etj.

Produktet:  ushqimi për kafshët shtëpiake, si qen, mace, peshk, ushqim për shpendët etj. me forma dhe shije te ndryshme duke nderruar materiet, formulimet


2.  Makina për ushqimin e peshkut është e përshtatshme për të bërë pelet ushqimi peshku të tipit të thatë dhe të lagësht

1). Të gjitha pajisjet për ushqimin e peshkut janë prej çeliku inox.

2). Linja e plotë e ushqimit të peshkut plotësisht e vazhdueshme dhe automatike.

3). Kompania jonë ofron formulën bazë të ushqimit të peshkut sipas kërkesave tuaja.

4). Format dhe përmasat përfundimtare të ushqimit të peshkut mund të jenë të ndryshme duke ndryshuar kallëpin.

5). Furnizoni pa pagesë kallëp me madhësi të ndryshme.

6). Makina e paketimit mund të furnizohet për të punuar me linjën e prodhimit të ushqimit të peshkut (varet nga kërkesa juaj)


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip