Raste
VR

Linja e përpunimit të ushqimit për kafshët shtëpiake përdor miell mishi, miell peshku, pluhur misri, miell soje dhe drithëra të tjera. pluhur si materiale kryesore për të bërë ushqimin e kafshëve shtëpiake, si qen, mace, peshk, ushqim për shpendët etj. me forma dhe shije te ndryshme duke nderruar materiet, formulimet. Ushqimet për kafshët shtëpiake bëhen në kushte të temperaturës së lartë dhe janë të njohura në tregun e ushqimit për kafshët shtëpiake.


Avantazhet e makinave tona:

1). Të gjitha pajisjet e ushqimit për kafshët shtëpiake janë prej çeliku inox.

2). E gjithë linja e ushqimit për kafshët shtëpiake plotësisht e vazhdueshme dhe automatike.

3). Kompania jonë ofron formulën bazë të ushqimit për kafshët shtëpiake sipas kërkesave tuaja.

4). Format dhe madhësitë përfundimtare të ushqimit për kafshët shtëpiake mund të jenë të ndryshme duke ndryshuar kallëpin.

5). Furnizoni pa pagesë kallëp me madhësi të ndryshme.

6). Makina e paketimit mund të furnizohet për të punuar me linjën e prodhimit të ushqimit për kafshët shtëpiake (në varësi të kërkesës suaj)


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip