LAJME
VR
 • detajet e produktit
 • Profili i Kompanisë
 • ShërbimiZgjedhja e makinës për ushqimin e qenve është veçanërisht e rëndësishme. Makina e ushqimit të qenve me dy vida me performancë të qëndrueshme e bëri ushqimin më të qëndrueshëm të qenve.


Linja e përpunimit të ushqimit për kafshët shtëpiake përdor miell mishi, miell peshku, pluhur misri, miell soje dhe drithëra të tjera. pluhur si materiale kryesore për të bërë ushqimin e kafshëve shtëpiake, si qen, mace, peshk, ushqim për shpendët etj. 

me forma dhe shije te ndryshme duke nderruar materiet, formulimet. Ushqimet për kafshët shtëpiake bëhen në kushte të temperaturës së lartë dhe janë të njohura në tregun e ushqimit për kafshët shtëpiake.


Krahasuar me makinën e ushqimit për kafshë me një vidë. Ekstruderi me një vidë nuk ka sistem të konvertimit të frekuencës. 

Kjo linjë aplikohet për të prodhuar ushqim për qen, ushqim për mace, ushqim për peshkun dhe disa ushqime të tjera për kafshët shtëpiake me shije dhe ngjyrë unike.

Mund të plotësojë nevojat e tjera të tregut modern me shumë karakteristika superiore, si p.sh Receta shkencore të të ushqyerit dhe asimilimi i lehtë.


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  2005
 • Lloji i biznesit
  Industrinë e prodhimit
 • Vendi / Rajoni
  Jinan City, Shandong Province
 • Industria kryesore
  Ushqim & Pije Makineri
 • Produktet kryesore
  dog food machine,puffed snack machine,corn flakes breakfast cereal machine
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  李广娥
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  5000000USD
 • Tregu i eksportit
  Lindja e Mesme,Azia Juglindore
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Profili i Kompanisë
Jinan Chenyang Technology Co., Ltd., themeluar në vitin 2005, është një prodhues profesional i makinerive të ushqimit të ushqimit të lehtë dhe makinerive për ushqimin e kafshëve shtëpiake. Kompania ka 120 punonjës, më shumë se 60 personel profesional dhe teknik dhe ka një fabrikë moderne montimi që mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 10,000 metra katrorë. Vitet e përpjekjeve të pandërprera, kompania ka marrë dhjetëra teknologji të patentuara dhe të drejta autori të softuerit, dhe ka kaluar certifikimin ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin e sigurisë së produktit BE CE, certifikimin gjerman TUV, etj. Produktet eksportohen në më shumë se 100 vende dhe rajone. dhe priten mirë nga klientët. Mirëpresim klientët e rinj dhe të vjetër brenda dhe jashtë vendit për të vizituar kompaninë tonë për të udhëhequr bashkëpunimin dhe për t'ju ofruar mbështetje të fortë.Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike. Që nga themelimi i fabrikës, ne i kemi kushtuar gjithmonë rëndësi cilësisë së produktit dhe kemi kaluar me sukses certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin BE CE të sigurisë së produktit dhe certifikimin gjerman TUV, dhe përpiqemi të ndërtojmë "Chenyang" në një botë. markë e makinerive ushqimore të klasës.
Kompani e kompanisë
Çertifikatat
CE
Nxjerr nga:UDEM

Shërbimi& Garanci

a.) Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;

b.) Shërbime falas të planifikimit dhe projektimit të projektit;

c.) Korrigjimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;

d.) Menaxhimi falas i pajisjeve transporti në distanca të gjata nga fabrika e shitësit në vendin e caktuar nga blerësi;

e.) Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personal të pajisjeve;

f.) Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;

g.) Siguroni një garanci të plotë 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës; Shitësi është përgjegjës për dëmtimin e natyrës së makinerisë në një vit, përveç dëmtimeve të shkaktuara nga njeriu dhe pjesëve të konsumuara. Të gjitha pjesët e këmbimit dhe pjesët e veshjes janë bashkangjitur me makineri falas;


NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip