LAJME
VR

1. Përshkrimi:


Makina e prodhimit të niseshtës së modifikuar me patate me ekstruder me dy vida me kapacitet të madh karakterizohet nga konfigurimi teknik i avancuar, racional, automatizimi i lartë dhe performanca e qëndrueshme. Niseshteja e modifikuar ndonjëherë është gjithashtu për t'i bërë ato më të lehta për t'u tretur gjatë prodhimit të produktit. Linja e prodhimit të makinerive për prodhimin e ekstruderit të amidonit të modifikuar të misrit përdoret gjerësisht në industrinë ushqimore.


2. Lëndët e para: 

niseshte misri, niseshte kasava, niseshte patate, niseshte misri, niseshte tapioke dhe kështu me radhë 


3. Produktet përfundimtare: niseshte e modifikuar, niseshte e paraxhelatinizuar.


4. Kapaciteti i Linja e prodhimit të makinerive për prodhimin e ekstruderit të niseshtës së misrit të modifikuar:


5. Grafiku i rrjedhës së Makinë për prodhimin e niseshtës së modifikuar me ekstruder me dy vida me kapacitet të madh:

6. Veçoritë kryesore të  Linja e prodhimit të makinerive për prodhimin e ekstruderit të amidonit të modifikuar:

1) Struktura e thjeshtë në llojin linear, e lehtë në instalim dhe mirëmbajtje. 


2) Komponentët pneumatikë, komponentët elektrikë dhe komponentët operativë miratojnë të gjithë komponentë të avancuar me famë botërore. 


3) Mavija e dyfishtë me presion të lartë kontrollon hapjen dhe mbylljen e mykut.


4) Funksionimi është i automatizuar, shumë inteligjent dhe pa ndotje


5) Lidhësi përdoret për t'u lidhur me transportuesin e ajrit dhe mund të lidhet drejtpërdrejt në seri me makinën mbushëse.


A po mendoni të blini një pajisje të tillë? -Kontaktoni Jinan Sunrising Machinery


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip