LAJME
VR

Linja e përpunimit të ushqimit për kafshët shtëpiake përdor miell mishi, miell peshku, pluhur misri, miell soje dhe pluhur të tjera drithërash si materialet kryesore për të.  bëni ushqim për kafshët shtëpiake, si  qen, mace, peshk, ushqim për shpendët etj. Me teknologjinë tonë të avancuar të vidave të kombinuara, linja jonë e prodhimit të ekstruderit me dy vida aplikohet për të prodhuar ushqime të ndryshme për kafshët me materiale të ndryshme dhe elemente ushqyese, parametrat e prodhimit kontrollohen saktësisht. Përmes ekstrudimit, proteina e degraduar absorbohet lehtë.

Lënda e parë:miraton miell misri, miell peshku, miell kockash, miell mishi, pluhur sojë etj.

Produktet:  ushqimi për kafshët shtëpiake, si qen, mace, peshk, ushqim për shpendët etj. me forma dhe shije te ndryshme duke nderruar materiet, formulimet  

Kapaciteti i makinës: 500-800 kg/h, 1ton/h, 2ton/h, 3ton/h...

Madhësi të ndryshme ushqimesh ujore janë në dispozicion nga 1 mm në 15 mm.

WhatsApp: 8617686865809

Email:cy@chenyangjixie.com

Jinan Sunrising Machinery Co., Ltd.

#makinë për ushqimin e peshkut #eksstruder për ushqimin e kafshëve #lundrues #pellet ushqimor #eksstruder binjakësh #fabrika #makineriInformata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip