LAJME
VR

Snack me miell gruri të skuqur automatike të ekstruduara Fabrika e makinerisë me patate të skuqura krokante

1. Hyrje e shkurtër:

Snacks me miell gruri të ekstruduar Crispy Chips Machine mund të përgatisë lloje të ndryshme ushqimesh të skuqura (të tilla si kore orizi, patate të skuqura, rrotulla picash, doritos) bazuar në ndryshimin e modeleve të kokrrave dhe teknikës së prodhimit. Procesi i prodhimit përfshin përzierjen, ekstrudimin, prerjen, skuqjen, aromatizimin dhe paketimin. Produktet janë krokante dhe më pak vaj.
2. Kapaciteti: 100-500kg/h
3. Tensioni në Kinë: Tre faza: 380V/50Hz, Njëfazore: 220V/50Hz, ne mund ta bëjmë atë sipas tensionit lokal të klientëve sipas vendeve të ndryshme.
4. Materialet e makinave: Të gjitha makinat janë bërë nga çelik inox.

5. Grafiku i rrjedhës:
Përzierës--- Transportues me vida--- Ekstruder me dy vida ---Prerës --- Fitues i vazhdueshëm --- Makinë për lyerje vaji --- Linja e aromës
6. Mostrat për referencën tuaj:

Makina e prodhimit të ushqimeve të skuqura përdor grilat e misrit si lëndë të para, ndërkohë që përzihet me ujë dhe vaj. Dhe kjo linjë prodhimi mund të përdoret për të prodhuar etj. Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip