LAJME
VR

Makinë për prodhimin e ushqimit të ushqimit për drithëra për bebe të menjëhershme për purenë e menjëhershme të ekstruderit për përpunimin e pluhurit ushqyes

Kjo linjë prodhimi përdor si lëndë të parë orizin, misrin, fasulet dhe të gjitha llojet e drithërave. Nëpërmjet ekstrudimit, fryrjes, tharjes, shtypjes dhe përzierjes, mund të prodhojë shumë lloje pluhuri ushqyes, si p.sh. pluhur orizi për fëmijë, pastë susami, pluhur fasule etj.
Mund të përfundojë të gjithë procesin automatikisht nga ushqimi deri në fund. Ka veçori të funksionimit të lehtë, pa rrjedhje pluhuri pluhuri, higjienike, kursim energjie dhe të lehtë për t'u shtuar të gjitha llojet e lëndëve të para dhe lëndëve ushqyese. Lënda e parë e orizit, misrit, fasuleve dhe të gjitha llojeve të drithërave etj.


Lënda e parë:

Oriz, misër, fasule dhe të gjitha llojet e drithërave etj.


Grafiku i rrjedhës:

bluarje→përzierje→ekstrudim→sifter→tharje→ aromatizues→ftohje→ paketim


Diagrami i grafikut të rrjedhës:

Inxhinieri ynë mund të hartojë vizatimin e paraqitjes sipas dimensionit tuaj të fabrikës për makineritë e pluhurit ushqyes.


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip