Raste
VR
 • detajet e produktit
 • Profili i Kompanisë

Cilat janë veçoritë e linjës së prodhimit të ushqimit për kafshët shtëpiake?  

Në ekstruder, përbërësit gatuhen nën nxehtësi dhe presion të fortë ndërsa lëviz drejt skajit të hapur të ekstruderit, ku përbërësit kalojnë përmes një kokte dhe thike. Ushqimi për kafshët shtëpiake thahet në një tharëse me shumë shtresa derisa përmbajtja e tij e lagështisë të jetë mjaft e ulët për ta bërë atë të qëndrueshëm në raft. Ushqimi i qenve mund të kalojë përmes kazanit të veshjes ku yndyra shtazore dhe vitaminat aplikohen në ushqimin për kafshët shtëpiake.

Mikser→transportues me vida→ekstruder me dy vida→transportues ajri→ tharëse→ ngritës→ tambur aromatizues dhe spërkatës vaji→makinë ftohëse→makinë ambalazhimi

1. Lëndët e para: Miell mishi, miell peshku, pluhur misri, miell soje dhe pluhur të tjerë drithërash

 

2. Produktet: Ushqim për kafshët shtëpiake, si qen, mace, peshk, ushqim për shpendët etj. me forma dhe shije të ndryshme duke ndryshuar dies dhe formulime

 

3. Shkalla e madhe 0,4-0,6 T / H Aminal Pet Dog Cat Food Fish Feed Processing Fish Processing Making Making Capacity: 120-150 KG/H,200-250 KG/H,400-500 KG/H,800-1000 KG/H.

 

4. Tensioni: Tre faza: 380V/50HZ, njëfazore: 220V/50HZ, ne mund ta bëjmë atë sipas klientëve Tensioni lokal sipas vendeve të ndryshme.


5. Shkallë e madhe 0.4-5 T / H Aminal Pet Dog Cat Food Fish Feed Processing Makine bërjen e mostrës

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  2005
 • Lloji i biznesit
  Industrinë e prodhimit
 • Vendi / Rajoni
  Jinan City, Shandong Province
 • Industria kryesore
  Ushqim & Pije Makineri
 • Produktet kryesore
  dog food machine,puffed snack machine,corn flakes breakfast cereal machine
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  李广娥
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  5000000USD
 • Tregu i eksportit
  Lindja e Mesme,Azia Juglindore
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Profili i Kompanisë
Jinan Chenyang Technology Co., Ltd., themeluar në vitin 2005, është një prodhues profesional i makinerive të ushqimit të ushqimit të lehtë dhe makinerive për ushqimin e kafshëve shtëpiake. Kompania ka 120 punonjës, më shumë se 60 personel profesional dhe teknik dhe ka një fabrikë moderne montimi që mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 10,000 metra katrorë. Vitet e përpjekjeve të pandërprera, kompania ka marrë dhjetëra teknologji të patentuara dhe të drejta autori të softuerit, dhe ka kaluar certifikimin ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin e sigurisë së produktit BE CE, certifikimin gjerman TUV, etj. Produktet eksportohen në më shumë se 100 vende dhe rajone. dhe priten mirë nga klientët. Mirëpresim klientët e rinj dhe të vjetër brenda dhe jashtë vendit për të vizituar kompaninë tonë për të udhëhequr bashkëpunimin dhe për t'ju ofruar mbështetje të fortë.Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike. Që nga themelimi i fabrikës, ne i kemi kushtuar gjithmonë rëndësi cilësisë së produktit dhe kemi kaluar me sukses certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin BE CE të sigurisë së produktit dhe certifikimin gjerman TUV, dhe përpiqemi të ndërtojmë "Chenyang" në një botë. markë e makinerive ushqimore të klasës.
Kompani e kompanisë
Çertifikatat
CE
Nxjerr nga:UDEM

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip