Raste
VR
 • detajet e produktit
 • Profili i Kompanisë

Rreth nesh

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. u themelua në vitin 2006, që nga themelimi i saj është zhvilluar në një prodhues kryesor të mirënjohur të ushqimit të fryrë, produkteve në të gjithë provincat dhe qytetet vendase dhe më shumë se 50 vende dhe rajone, në Kinë dhe jashtë vendit për t'i shijuar një reputacion dhe reputacion të mirë.

Kompania ka një profesionist R& Ekipi i projektimit, prodhimit, shitjes dhe pas shitjes, duke iu përmbajtur konceptit "besimi i klientit, përgjegjësia jonë", për t'u ofruar klientëve mbështetje të fortë të shërbimit teknik.

Ai mbulon kryesisht makineritë dhe pajisjet për linjën e përpunimit të ushqimit për kafshët shtëpiake, linjën e përpunimit të ushqimit të snack-it të fryrë të skuqur, linjën e përpunimit të drithërave të misrit/mëngjesi, linjën e përpunimit të biskotave për përtypjen e qenve, linjën e përpunimit të ushqimeve për mbushjen e bërthamës, linjën e përpunimit të orizit ushqyes, përpunimin e proteinave të sojës me teksturë linjë, linja e përpunimit të thërrimeve të bukës dhe kështu me radhë. Ne mund t'u ofrojmë klientëve pajisje të personalizuara ose plan urbanistik të plotë dhe linja prodhimi për të përmbushur nevojat e klientëve.

Pas afro 20 vjet menaxhimi dhe zgjuarsie të përkushtuar, kompania ka fituar "ndërmarrje të teknologjisë së lartë", "ndërmarrje e re e specializuar dhe e veçantë", "ndërmarrje inovative", "ndërmarrje shkencore dhe teknologjike" dhe kualifikime të tjera; Ne kemi marrë disa patenta shpikjeje, disa patenta të reja të shërbimeve, certifikim ndërkombëtar të sistemit të cilësisë ISO9001, certifikim CE të pajisjeve të fryrjes dhe nderime të tjera.

Mos harroni qëllimin origjinal, përpiquni përpara, kompania shpreson të ketë më shumë klientë për t'u bashkuar dhe të kërkojë një të ardhme të përbashkët të produkteve ekstruduese!


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  2005
 • Lloji i biznesit
  Industrinë e prodhimit
 • Vendi / Rajoni
  Jinan City, Shandong Province
 • Industria kryesore
  Ushqim & Pije Makineri
 • Produktet kryesore
  dog food machine,puffed snack machine,corn flakes breakfast cereal machine
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  李广娥
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  5000000USD
 • Tregu i eksportit
  Lindja e Mesme,Azia Juglindore
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Profili i Kompanisë
Jinan Chenyang Technology Co., Ltd., themeluar në vitin 2005, është një prodhues profesional i makinerive të ushqimit të ushqimit të lehtë dhe makinerive për ushqimin e kafshëve shtëpiake. Kompania ka 120 punonjës, më shumë se 60 personel profesional dhe teknik dhe ka një fabrikë moderne montimi që mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 10,000 metra katrorë. Vitet e përpjekjeve të pandërprera, kompania ka marrë dhjetëra teknologji të patentuara dhe të drejta autori të softuerit, dhe ka kaluar certifikimin ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin e sigurisë së produktit BE CE, certifikimin gjerman TUV, etj. Produktet eksportohen në më shumë se 100 vende dhe rajone. dhe priten mirë nga klientët. Mirëpresim klientët e rinj dhe të vjetër brenda dhe jashtë vendit për të vizituar kompaninë tonë për të udhëhequr bashkëpunimin dhe për t'ju ofruar mbështetje të fortë.Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike. Që nga themelimi i fabrikës, ne i kemi kushtuar gjithmonë rëndësi cilësisë së produktit dhe kemi kaluar me sukses certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin BE CE të sigurisë së produktit dhe certifikimin gjerman TUV, dhe përpiqemi të ndërtojmë "Chenyang" në një botë. markë e makinerive ushqimore të klasës.
Kompani e kompanisë
Çertifikatat
CE
Nxjerr nga:UDEM

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip