LAJME
VR
 • detajet e produktit
 • Profili i Kompanisë

Lënda e parë e makinës sonë të prodhimit të ushqimit për mace:

Linja e Përpunimit të Ushqimit për Kafshët mund të përdorë miell mishi, miell peshku, pluhur misri, miell sojë dhe drithëra të tjera pluhur si lëndë të para për të prodhuar ushqim të thatë për kafshët shtëpiake, të tilla si qen, mace, peshk, ushqim për shpendët etj. Ju gjithashtu mund të përdorni mish, kockë, organet e brendshme të kafshëve, peshku, perimet, frutat, etj për të prodhuar ushqim për kafshët shtëpiake.

Makina jonë e ekstruderit të ushqimit për kafshët shtëpiake mund të rregullojë kallëpet, temperaturën, formulën, etj për të prodhuar forma dhe shije të ndryshme të ushqimit të thatë për kafshët shtëpiake.


Pse të zgjidhni të prodhoni ushqim të ekstruduar për kafshët shtëpiake?

1. Përmirësoni tretjen dhe përthithjen e ushqimit për kafshët shtëpiake.

2. Ushqimi i ekstruduar për kafshët shtëpiake prodhohet në kushte të temperaturës së lartë, kështu që mund të vrasë të gjitha llojet e mikroorganizmave, vezëve dhe baktereve patogjene në ushqimin e kafshëve shtëpiake, të përmirësojë cilësinë e ushqimit për kafshët shtëpiake dhe të zvogëlojë sëmundjet e traktit tretës të kafshëve shtëpiake.


Si të personalizoni linjën e prodhimit të ushqimit për kafshët shtëpiake?

1. Na tregoni kapacitetin tuaj të synuar

Ne mund të ofrojmë linja të procesit të ushqimit të kafshëve me kapacitete të ndryshme, si 140-160kg/h, 240-260kg/h, 400-500kg/h, 800-1000kg/h, 1-1,5T/h, 1,5-2T/h, etj.

2. Na tregoni energjinë e disponueshme në punishten tuaj

Ne mund të ofrojmë energji të ndryshme të pajisjeve të tharjes së ushqimit për kafshët shtëpiake, si tharëse elektrike, tharëse gazi, tharëse me naftë, tharëse me avull. 

3. Na tregoni tensionin industrial në punishten tuaj

Linja jonë e prodhimit të ushqimit për kafshë ka nevojë për tension 3fazor dhe njëfazor. Ju lutemi konfirmojeni me inxhinierin tuaj elektrik. Për shembull, tensioni industrial në Kinë është 3fazor 380V 50Hz dhe njëfazor 220V 50Hz.

4. Ne gjithashtu mund të sigurojmë makineritë e përpunimit të materialit (si makina bluarëse garinash, ndërmjetësi kockash, mulli mishi, mulli koloid, etj) dhe makinën e paketimit. 


Grafiku i rrjedhës së linjës së procesit të ushqimit për kafshët shtëpiake

Mikser---Transvejer me vidhos---Eksstruder i ushqimeve per kafshe---Transportues ajri---Makineri tharje---Hoister---Dambur shije---Transporter ftohes

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  2005
 • Lloji i biznesit
  Industrinë e prodhimit
 • Vendi / Rajoni
  Jinan City, Shandong Province
 • Industria kryesore
  Ushqim & Pije Makineri
 • Produktet kryesore
  dog food machine,puffed snack machine,corn flakes breakfast cereal machine
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  李广娥
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  5000000USD
 • Tregu i eksportit
  Lindja e Mesme,Azia Juglindore
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Profili i Kompanisë
Jinan Chenyang Technology Co., Ltd., themeluar në vitin 2005, është një prodhues profesional i makinerive të ushqimit të ushqimit të lehtë dhe makinerive për ushqimin e kafshëve shtëpiake. Kompania ka 120 punonjës, më shumë se 60 personel profesional dhe teknik dhe ka një fabrikë moderne montimi që mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 10,000 metra katrorë. Vitet e përpjekjeve të pandërprera, kompania ka marrë dhjetëra teknologji të patentuara dhe të drejta autori të softuerit, dhe ka kaluar certifikimin ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin e sigurisë së produktit BE CE, certifikimin gjerman TUV, etj. Produktet eksportohen në më shumë se 100 vende dhe rajone. dhe priten mirë nga klientët. Mirëpresim klientët e rinj dhe të vjetër brenda dhe jashtë vendit për të vizituar kompaninë tonë për të udhëhequr bashkëpunimin dhe për t'ju ofruar mbështetje të fortë.Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike. Që nga themelimi i fabrikës, ne i kemi kushtuar gjithmonë rëndësi cilësisë së produktit dhe kemi kaluar me sukses certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin BE CE të sigurisë së produktit dhe certifikimin gjerman TUV, dhe përpiqemi të ndërtojmë "Chenyang" në një botë. markë e makinerive ushqimore të klasës.
Kompani e kompanisë
Çertifikatat
CE
Nxjerr nga:UDEM

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip