Raste
VR

Makineri Chenyang Sunrising Linja e prodhimit të ushqimeve të skuqura është një teknologji e re që zëvendëson prodhimin tradicional me teknologjinë e nxjerrjes me dy vida. Linja e prodhimit duke përfshirë përzierjen e materialeve, Ekstrudimin dhe zgjerimin, Formimin në një kaldajë, pa nevojë, dhe procesi i prodhimit është i thjeshtuar, efikas, miqësor ndaj mjedisit dhe me karbon të ulët. Më pas formon një lloj ushqimi për kohën e lirë pas ekstrudimit, shuarjes, formimit, tharjes, skuqjes dhe aromatizimit. Forma mund të ndryshohet duke ndryshuar kallëpin dhe makinën formuese dhe makinën prerëse, të tilla si shirita, çarçafë katrorë të valëzuar, fletë diamanti, jastëkë dhe trekëndësha. Patate të skuqura nga orizi, patate të skuqura sallatë dhe patatinat Bugles janë të gjitha të ndryshme dhe shija është e freskët dhe jo e yndyrshme.


Grafiku i rrjedhës së linjës së prodhimit të ushqimeve të skuqura:

Përzierje→ Transportues me vidhos→ekstruder→formim dhe prerje→ Fituese→ heqje vaji→ aromatizues→ Ftohje→ Paketim

Opsioni i modelit të ekstruderit me dy vida për të zgjedhur klientin:

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip