LAJME
VR

Linja e makinerive të prodhimit të ekstruderit të orizit të fortifikuar Chenyang Sunrising Machinery është zhvilluar për të përmbushur kërkesat e ushqimit ushqimor. Kjo linjë prodhimi është përmirësuar për të shmangur humbjen e elementeve ushqyese në oriz që prodhohet nga përpunimi tradicional i orizit. Ka karaktere automatike të larta, funksionim të lehtë, kursim energjie dhe mbrojtje të mjedisit. Lëndët e para për përpunimin artificial të orizit mund të jenë orizi, orizi i zi, hikërror dhe kokrra të tjera (orizi i thyer dhe krundet e orizit mund të ripërdoren). Ju gjithashtu mund të shtoni shtesë përbërësit ushqyes, si vitaminat, mineralet etj. Pas ekstrudimit, formimit dhe tharjes, mund të merrni orizin artificial ushqyes, i cili hahet njësoj si orizi natyral.

 1. 1. Makineri për prodhimin e orizit Sunrising Nutrition Përshkrimi:
         1. Orizi artificial prodhohet kryesisht nga ekstruder me një vidë. Ka ushqim të bollshëm dhe formë të ngjashme me orizin. Nëse dëshironi të merrni orizin të pastër, kristal dhe të rangut të lartë, duhet të përdorni një makinë lustrimi.
           2.Ka veçoritë e mëposhtme: shkallë e lartë automatizimi, kursim energjie. Merr si lëndë të parë orizin, melin, orizin e zi, hikërrorin dhe të gjitha llojet e misrit dhe drithërave dhe e bën përbërjen e vitaminave, proteinave dhe mineraleve të përziera, të ekstruduara, pastaj mund të bëhet sërish pamja e orizit.
          3. Ky proces është i lehtë dhe i përshtatshëm dhe ka të njëjtën metodë të ngrënshme si orizi natyral.
   2. Makinë për bërjen artificiale të orizit Chenyang  Pajisjet:
      Lënda e parë --- Përzier --- Transportues me vidë --- Ekstruder me një vidë --- Transportues ajri --- Furrë me pesë shtresa --- Transportues ajri --- (Makineri lustruese)

 2. 3.Linja e përpunimit të orizit Sunrising Nutrition Procesi Teknologjik:
      Lënda e parë---Përzierje---Përçim me vidë---Nxjerrje---Përcjellje me ajër---Tharrje---Lustrim  
  4.Paketimi& Transporti për linjën e përpunimit të orizit artificial ushqyes:
      Paketimi:  brenda qese plastike, jashtë këllëf druri për linjën e përpunimit artificial ushqimor të orizit (Në bazë të nevojave të klientëve adoptoni kasën prej druri ose pelet druri, etj.).
  Transporti: transporti, treni, ekspres ose sipas kërkesave të klientëve. 

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip