Raste
VR
 • detajet e produktit
 • Profili i Kompanisë

Aplikimi i Produkteve të Linjës së Prodhimit të Pajisjeve të Prodhimit të Orizit Sunrising Artificial Nutrition:
I. Makina e përpunimit artificial të fortifikuar të orizit me ekstruder me dy vida më të shitur

Makina e përpunimit të orizit  është me qëllim për të përmirësuar orizin e thyer  vlerë, bluajeni orizin e thyer në pluhur orizi, dhe më pas e bëjmë atë në një pamje të këndshme, oriz të ndritshëm, realist

Kjo linjë procesi studiohet në lidhje me humbjen e elementeve ushqyese në orizin që prodhohet nga përpunimit tradicional të orizit. Orizi dhe nënproduktet e tij mund të prodhohen në ushqime shumë ushqyese duke shtuar përbërës shtesë lëndë ushqyese pas gatimit me nxjerrje. Më tej, për këtë proces, orizi i thyer dhe krundet e orizit mund të ripërdoren. Procesi për prodhimin e kokrrave artificiale të orizit, përfshin një përzierje të miellit të orizit, ujit dhe vajit në ekstruder, duke u formuar në formë kokrriza orizi, tharje dhe ftohje në temperaturë të ulët. Teknologjia e bën të mundur shmangien e humbjes së ushqimit.

II. Karakteristika më e shitur e makinerive të përpunimit artificial të ekstruderit me vida me dy vida Chenyang
1. Lënda e parë: Oriz, meli, oriz i zi dhe të gjitha llojet e misrave dhe drithërave .

2. Kapaciteti i makinë për përpunimin e orizit :  120 kg/h deri në 550 kg/h .

3.  Materialet e makinës për përpunimin e orizit: çelik inox dhe çelik i butë .
4. Avantazhi më i madh i Makinë për përpunimin e orizit:
Gjatësia e vidës është deri në 1400 mm, duke rritur gjatësinë e ngjeshjes dhe shkrirjes sesa vidhosja tradicionale 1000 mm.  
5. Makinë për përpunimin e orizit Chenyang --- Grafiku i rrjedhës:
Mikser - Transportues me vidë - Ekstruder me dy vida-- Ekran vibrues-- transportues--Furrë me dy shtresa


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  2005
 • Lloji i biznesit
  Industrinë e prodhimit
 • Vendi / Rajoni
  Jinan City, Shandong Province
 • Industria kryesore
  Ushqim & Pije Makineri
 • Produktet kryesore
  dog food machine,puffed snack machine,corn flakes breakfast cereal machine
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  李广娥
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  5000000USD
 • Tregu i eksportit
  Lindja e Mesme,Azia Juglindore
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Profili i Kompanisë
Jinan Chenyang Technology Co., Ltd., themeluar në vitin 2005, është një prodhues profesional i makinerive të ushqimit të ushqimit të lehtë dhe makinerive për ushqimin e kafshëve shtëpiake. Kompania ka 120 punonjës, më shumë se 60 personel profesional dhe teknik dhe ka një fabrikë moderne montimi që mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 10,000 metra katrorë. Vitet e përpjekjeve të pandërprera, kompania ka marrë dhjetëra teknologji të patentuara dhe të drejta autori të softuerit, dhe ka kaluar certifikimin ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin e sigurisë së produktit BE CE, certifikimin gjerman TUV, etj. Produktet eksportohen në më shumë se 100 vende dhe rajone. dhe priten mirë nga klientët. Mirëpresim klientët e rinj dhe të vjetër brenda dhe jashtë vendit për të vizituar kompaninë tonë për të udhëhequr bashkëpunimin dhe për t'ju ofruar mbështetje të fortë.Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike. Që nga themelimi i fabrikës, ne i kemi kushtuar gjithmonë rëndësi cilësisë së produktit dhe kemi kaluar me sukses certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin BE CE të sigurisë së produktit dhe certifikimin gjerman TUV, dhe përpiqemi të ndërtojmë "Chenyang" në një botë. markë e makinerive ushqimore të klasës.
Kompani e kompanisë
Çertifikatat
CE
Nxjerr nga:UDEM

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip