LAJME
VR
 • detajet e produktit
 • Profili i Kompanisë

Makinë për përgatitjen e ushqimeve për mbushjen e misrit

1. PËRSHKRIMI I linjës së prodhimit të makinerive të prodhimit të ushqimit të ushqimit me snack me bërthamë automatike
Ushqimi i lehtë është një lloj ushqimi i freskët me shije të butë dhe aromë të fortë. Ushqimi i fryrë me mbushje bërthamore përpunohet nga një strukturë e veçantë ekstruderi. Krahasuar me metodën tradicionale, prodhimi, cilësia dhe përshtatshmëria e lëndës së parë janë përmirësuar me një hap, duke bërë të mundur forcimin e vitaminave dhe mineraleve dhe elementëve të tjerë gjurmë.

Makina e prodhimit të ushqimeve me misër ka karakteristikat e shumë modeleve opsionale, konfigurimin fleksibël të pajisjeve, gamë të gjerë lëndësh të para, shumë lloje produktesh dhe funksionim të thjeshtë. Duke ndryshuar kallëpe të ndryshme dhe duke ndryshuar procesin e prodhimit, ushqime të ndryshme të fryra të njohura në treg mund të prodhohen nga makina e prodhimit të ushqimeve me misër.


2. Lëndët e para për ushqime të lehta:
Miraton misrin, orizin, grurin, tërshërën, elbin, melin, melekuqe etj si përbërës kryesorë.
Materiali tjetër: kripë sheqer pluhur, material shije, pluhur kakao dhe kështu me radhë.


3.Snacks forma të produkteve ushqimore:
Janë të disponueshme forma të ndryshme për topin, tubin, shkop, unazën, lakrën e frutave, yllin, rrotën dhe lulen dhe formën e zemrës duke rregulluar kallëpin në ekstruder

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  2005
 • Lloji i biznesit
  Industrinë e prodhimit
 • Vendi / Rajoni
  Jinan City, Shandong Province
 • Industria kryesore
  Ushqim & Pije Makineri
 • Produktet kryesore
  dog food machine,puffed snack machine,corn flakes breakfast cereal machine
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  李广娥
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  5000000USD
 • Tregu i eksportit
  Lindja e Mesme,Azia Juglindore
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Profili i Kompanisë
Jinan Chenyang Technology Co., Ltd., themeluar në vitin 2005, është një prodhues profesional i makinerive të ushqimit të ushqimit të lehtë dhe makinerive për ushqimin e kafshëve shtëpiake. Kompania ka 120 punonjës, më shumë se 60 personel profesional dhe teknik dhe ka një fabrikë moderne montimi që mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 10,000 metra katrorë. Vitet e përpjekjeve të pandërprera, kompania ka marrë dhjetëra teknologji të patentuara dhe të drejta autori të softuerit, dhe ka kaluar certifikimin ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin e sigurisë së produktit BE CE, certifikimin gjerman TUV, etj. Produktet eksportohen në më shumë se 100 vende dhe rajone. dhe priten mirë nga klientët. Mirëpresim klientët e rinj dhe të vjetër brenda dhe jashtë vendit për të vizituar kompaninë tonë për të udhëhequr bashkëpunimin dhe për t'ju ofruar mbështetje të fortë.Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike. Që nga themelimi i fabrikës, ne i kemi kushtuar gjithmonë rëndësi cilësisë së produktit dhe kemi kaluar me sukses certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin BE CE të sigurisë së produktit dhe certifikimin gjerman TUV, dhe përpiqemi të ndërtojmë "Chenyang" në një botë. markë e makinerive ushqimore të klasës.
Kompani e kompanisë
Çertifikatat
CE
Nxjerr nga:UDEM

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip