LAJME
VR
 • detajet e produktit
 • Profili i Kompanisë

Linja e Përpunimit Artificial të Orizit të Makinerisë së Orizit të Fortifikuar me Cilësi Jinan Sunrising FRK


Makina artificiale e prodhimit të orizit përdor oriz, meli, oriz kafe, hikërror dhe drithëra të tjera si lëndë të para. Pasi u forcua, u përzie me një sërë vitaminash, proteinash dhe mineralesh, dhe u ekstrud, u përzie dhe u kurua në ekstruder, u bë sërish orizi.

Prezantimi i makinës së prodhimit të orizit të fortifikuar

Orizi artificial është një ushqim i ri i bazuar në teknologjinë e nxjerrjes. Duke adoptuar miellin e orizit si lëndë të parë kryesore, orizi artificial bëhet me anë të proceseve të nxjerrjes dhe tharjes. Orizi artificial ka përparësitë e shijes së shkëlqyeshme, të lehtë për t'u gatuar, eutrofisë, funksionalitetit të fortë (si p.sh. orizi pa sheqer, orizi medicinal) etj. Tani për tani, gjithnjë e më shumë konsumatorë dhe njësi marrin oriz artificial. Kjo makineri ushqyese e ushqimit të orizit adopton orizin, orizin e zi, hikërrorin dhe drithërat e tjerë (orizi i thyer dhe krundet e orizit mund të ripërdoren). Mund të shtoni përbërës shtesë ushqyes, si vitamina, minerale etj. Pas ekstrudimit, formimit dhe tharjes, mund të merrni orizin artificial ushqyes, i cili hahet njësoj si orizi natyral.

Lista e pajisjeve të linjës automatike të makinerisë artificiale të prodhimit të orizit
Mikser - transportues me vida -  ekstruder - Konveor ftohës - Transportues ajri - Furrë me shumë shtresa  - Transportues ajri - Lustrim - Paketimi


Paraqitja e linjës së përpunimit të orizit të fortifikuar
Ne mund të dizajnojmë të gjithë linjën e përpunimit sipas klientëve madhësia dhe struktura e fabrikës.


Tensioni: Tre faza: 220V-440V/50Hz-60Hz, ne mund ta bëjmë atë sipas klientëve Tensioni lokal sipas vendeve të ndryshme.

Kapaciteti: 500-1000 kg/h i personalizueshëm


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  2005
 • Lloji i biznesit
  Industrinë e prodhimit
 • Vendi / Rajoni
  Jinan City, Shandong Province
 • Industria kryesore
  Ushqim & Pije Makineri
 • Produktet kryesore
  dog food machine,puffed snack machine,corn flakes breakfast cereal machine
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  李广娥
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  5000000USD
 • Tregu i eksportit
  Lindja e Mesme,Azia Juglindore
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Profili i Kompanisë
Jinan Chenyang Technology Co., Ltd., themeluar në vitin 2005, është një prodhues profesional i makinerive të ushqimit të ushqimit të lehtë dhe makinerive për ushqimin e kafshëve shtëpiake. Kompania ka 120 punonjës, më shumë se 60 personel profesional dhe teknik dhe ka një fabrikë moderne montimi që mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 10,000 metra katrorë. Vitet e përpjekjeve të pandërprera, kompania ka marrë dhjetëra teknologji të patentuara dhe të drejta autori të softuerit, dhe ka kaluar certifikimin ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin e sigurisë së produktit BE CE, certifikimin gjerman TUV, etj. Produktet eksportohen në më shumë se 100 vende dhe rajone. dhe priten mirë nga klientët. Mirëpresim klientët e rinj dhe të vjetër brenda dhe jashtë vendit për të vizituar kompaninë tonë për të udhëhequr bashkëpunimin dhe për t'ju ofruar mbështetje të fortë.Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike. Që nga themelimi i fabrikës, ne i kemi kushtuar gjithmonë rëndësi cilësisë së produktit dhe kemi kaluar me sukses certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin BE CE të sigurisë së produktit dhe certifikimin gjerman TUV, dhe përpiqemi të ndërtojmë "Chenyang" në një botë. markë e makinerive ushqimore të klasës.
Kompani e kompanisë
Çertifikatat
CE
Nxjerr nga:UDEM

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip