Raste
VR
 • detajet e produktit
 • Profili i Kompanisë

Kjo linjë mishi e proteinave të sojës vegjetale merr si lëndë të para kryesore miellin e sojës dhe miellin e kikirikut. Pas bluarjes, përzierjes, ekstrudimit dhe prerjes, vakti bëhet strukturë fibrash me shtresë. Produktet e gatshme kanë ushqim të lartë; dukeni dhe shijoni si mish; vaj, uji dhe shija e lehtë për t'u thithur; përdoret gjerësisht në industrinë e produkteve të mishit, prodhimin e ushqimeve të shpejta, prodhimin e ushqimit në ngrirje të thellë, dhe të gjitha llojet e ushqimeve dhe ushqimeve vegjetariane. Mund të zihet në temperaturë të lartë me shije të ndryshme ose të shtohet në produktin e ushqimit si mbushje, njësoj për mishin, familja vështirë se do të jetë në gjendje të bëjë dallimin.

Proteina e sojës me teksturë, e quajtur shpesh TSP (TVP), është bërë nga koncentrati i proteinës së sojës duke i dhënë asaj një cilësi. TSP është në dispozicion si thekon ose copa të thata. Ajo do të ruajë strukturën e saj kur hidratohet. Copat e proteinave të sojës me teksturë të hidratuar kanë një strukturë të ngjashme me mishin. Mund të përdoret si zëvendësues i mishit ose mund t'i shtohet mishit. Mund të zihet në temperaturë të lartë me shije të ndryshme, ose të shtohet në ushqim si mbushje. 


 


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  2005
 • Lloji i biznesit
  Industrinë e prodhimit
 • Vendi / Rajoni
  Jinan City, Shandong Province
 • Industria kryesore
  Ushqim & Pije Makineri
 • Produktet kryesore
  dog food machine,puffed snack machine,corn flakes breakfast cereal machine
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  李广娥
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  5000000USD
 • Tregu i eksportit
  Lindja e Mesme,Azia Juglindore
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Profili i Kompanisë
Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. u themelua në vitin 2005, dhe selia ishte e vendosur në qytetin Jinan, Provinca Shandong, e cila është një ndërmarrje e kombinuar me kërkimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e pavarura të makinerive të ushqimit për qen, makinerisë së snack-it të fryrë, thekonave të misrit. makinë për drithëra mëngjesi etj. Kompania jonë u miratua nga sistemi i menaxhimit ISO9001, CE, etj. Klientët tanë të pranishëm vijnë nga Lindja e Mesme, Azia Juglindore. Ne i përmbahemi "Cilësi + Shërbimi" për qëllimin e kompanisë, të ndershëm, të besueshëm si filozofia jonë e biznesit.Mirë se vini të vizitoni kompaninë tonë ose thjesht na dërgoni kërkesën tuaj.
Kompani e kompanisë
Çertifikatat
CE
Nxjerr nga:UDEM

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip