LAJME
VR

Kjo linjë përpunimi me teknologji perfekte, strukturë kompakte, dizajn origjinal dhe performancë të qëndrueshme, Linja e procesit të petëve të menjëhershme është zhvilluar në bazë të produkteve dhe kërkesave të avancuara në treg. 


1) Miratoni transmetimin e ingranazheve, funksionimin e qetë, të sigurt dhe të besueshëm.
2) Miratoni sistemin automatik të përzgjedhjes së shiritave me efikasitet të lartë dhe cilësi të mirë.
3) Transmetim automatik, seksion automatik, formim një herë, kursim i punës (mund të bëhet ngarkimi automatik i shtyllës)
4)Grupe të shumëfishta ngjeshjeje, vizatimi me rrotull, ushqyerje uniforme dhe panel i rregullt
5) Funksionim i sigurt dhe kanalizim i pastër.


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip