LAJME
VR

Kjo linjë prodhimi përdor si lëndë të parë orizin, misrin, fasulet dhe të gjitha llojet e drithërave. Nëpërmjet ekstrudimit, fryrjes, tharjes, shtypjes dhe përzierjes, mund të prodhojë shumë lloje pluhuri ushqyes, si p.sh. pluhur orizi për fëmijë, pastë susami, pluhur fasule etj.

Linja ngjitëse e përpunimit të niseshtës së tapiokës së misrit përdor niseshte natyrale të lirë, niseshte misri dhe niseshte tapioke si materiale kryesore, përmes procesit të trajtimit të ekstrudimit, për të prodhuar niseshte shumëfunksionale dhe me vlerë të lartë të modifikuar, niseshte para xhelatinizimit ose niseshte të denatyruar. 

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip