Raste
VR

Makina ushqimore e mbushur me bërthama prej çeliku inox me mbushje të kursimit të energjisë është një lloj i ri makinerie ushqimore ekstruduese e studiuar dhe zhvilluar nga ne në bazë të mësimit nga teknologjia e përparuar në botë. Performanca teknike dhe cilësia e produkteve arrijnë të dyja deri në më të avancuarit në botë. Kjo linjë do të përfundojë automatikisht përzierjen, nxjerrjen, prerjen, spërkatjen dhe prodhimin me një kalim. Kjo ka karakteristika të shumë llojeve, bashkëvendosje fleksibël, materiale të shumta të aplikuara, produkte të ndryshme dhe funksionim të lehtë.

 

Lende e pare, lende e paperpunuar:

Misër, oriz, grurë, tërshërë, elbi etj. si veshje, 

krem, çokollatë, pastë frutash, paste hurme, pelte etj. si mbushje.

 

 
Parametrat:

   

 

Grafiku i rrjedhës:
Sistemi i përzierjes---Sistemi i nxjerrjes---Mbutës i bërthamës---Prerja---Sistemi i tharjes---Sistemi i aromatizimit---Sistemi i paketimit


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip