Raste
VR

Përshkrim i produktit: 

Teknologjia e re mund të kompensojë humbjen e mikro-ushqyesve në teknologjinë tradicionale të përpunimit dhe të forcojë vlerën ushqyese në ushqimin e orizit. Mielli i orizit dhe orizi i thyer janë të përziera me vitamina dhe minerale, të nxjerra nga ekstruderi për të ruajtur vitaminat dhe i përshtatshëm. Duke udhëhequr drejtimin e produkteve të ardhshme të ushqimit të shpejtë të menjëhershëm.

Prodhimi: 300-400 kg/orë, 600-800 kg/orë, 800-1000 kg/orë, 1500-2000 kg/orë.

Orizi është një nga burimet kryesore të ushqimit në fjalë. Në përpunimin e orizit, shumë lëndë ushqyese të vlefshme humbasin gjatë procesit të zbardhjes dhe lustrimit. Ne përdorim teknologjinë e nxjerrjes me dy vida, marrim si lëndë të parë orizin e thyer, bluarim imët dhe përzierjen me parapërzierjen e lëndëve ushqyese, pasi kondicionojmë me avull dhe ujë, mielli futet në ekstruder për tu rigranuluar dhe në fund thahet. Ky oriz i ekstruduar do të përzihet me oriz natyral për të marrë oriz të pasuruar.

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip