LAJME
VR

Makina e prodhimit të ushqimit për kafshë me presion të ftohtë përdor miell mishi, miell peshku, pluhur misri, miell sojë dhe drithëra të tjera pluhur si materiale kryesore për të bërë ushqimin për kafshët shtëpiake, si për qen, mace, peshk, ushqim për shpendët etj. Me forma dhe shije të ndryshme duke ndryshuar morrat dhe formulimet. 

Makina e prodhimit të ushqimit për kafshë me presim të ftohtë mund të marrë si lëndë të para mish të freskët dhe tul mishi, mish të ngrirë, pulë, rosë, peshk, të brendshmet e kafshëve, miell mishi, miell kockash dhe mikro-ushqyes si lëndë të para. Pas presimit të ftohtë, formimit, tharjes dhe proceseve të tjera, bëhet ushqimi i maceve dhe ushqimi i qenve me presion të ftohtë. Ushqimi përfundimtar është pa kokrra, ushqyes, i gjithanshëm, i bukur, i tretshëm dhe i dashur nga kafshët shtëpiake.

Ushqimi për kafshët shtëpiake i prodhuar nga procesi i shtypjes së ftohtë ngjyhet në ujë dhe zbërthehet në shtresa të ngjashme me qull, të cilat nuk do të fryhen dhe nuk do të notojnë në zorrët dhe stomakun e kafshës shtëpiake, gjë që është e favorshme për përzierjen e plotë të lëngjeve tretëse në stomak dhe kokrra. zbërthimi dhe përthithja.Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip