LAJME
VR

Prezantimi i makinës së proteinave të sojës me teksturë


Linja e përpunimit të makinerive të proteinave të sojës me teksturë është zhvilluar dhe prodhuar në bazë të përvojës sonë të kombinuar me makinën e avancuar nga vendet e huaja. Kjo linjë merr si lëndë të para kryesore miellin e sojës dhe miellin e kikirikut. Pas bluarjes, përzierjes së ekstrudimit dhe prerjes, lëndët e para bëhen strukturë fibër shtresash. Produktet e gatshme kanë ushqim të lartë; duket dhe shijon si mish; lehtë për të thithur vaj, ujë dhe erë; pa kolesterol dhe yndyrë shtazore, kështu që përdoret në industrinë e produkteve të mishit, prodhimin e ushqimit të shpejtë, prodhimin e ushqimit në ngrirje të thellë dhe të gjitha llojet e ushqimeve dhe ushqimeve maigre. 

Lista e pajisjeve të linjës së përpunimit të proteinave të sojës me teksturë:

1.Përzierëse mielli 
Për të përzier të gjitha lëndët e para në mënyrë të barabartë. 
2.Transvejer me vidë
Për të ngritur automatikisht materialet në ushqyesin e ekstruderit.
3. Ekstruder me dy vida  Linja e përpunimit të mishit Auto Protein 
Për të gatuar miellin e sojës dhe të ekstruduar në forma të ndryshme.
4. Transportues ajri 
Merrni rostiçeri të ekstruduar në furrë ose thajeni
5. Tharëse/Furrë 
Për të reduktuar lagështinë e ushqimeve me proteina të ekstruduara.
5. Transportues ftohës
Për të ftohur ushqimet e proteinave të ekstruduara dhe për t'i dërguar në pajisjen tjetër.
6. Makinë paketimi
Paketoni proteinën e sojës në qese me madhësi të ndryshme.

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip