LAJME
VR

Patate të skuqura hikërror tartare duken si krisur orizi, por ato nuk janë aq të forta sa krisurat e orizit. Shija është pak si krisur me karkaleca, por më e shijshme se krisurat e karkalecave!

Kjo linjë e përpunimit të ushqimeve përdor teknikën e nxjerrjes së dyfishtë me vidë për të zëvendësuar procesin tradicional të zierjes me avull me efikasitet të lartë. Rostiçeritë e miellit janë bërë nga pluhuri i grurit, vaji vegjetal, kripa dhe uji. Edhe pse zakonisht bëhet me misër, miell soje etj. Pas skuqjes dhe aromatizimit, marrim ushqime shumë krokante të cilat janë të njohura si për fëmijët ashtu edhe për të rriturit. Me ndryshimin e kallëpit, produktet mund të jenë në forma të ndryshme (si kore orizi, patate të skuqura, rrotulla picash, doritos).

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip