Raste
VR

Linja e procesit të peletit 3D është projektuar dhe prodhuar rishtazi me teknologji të avancuar të huaj. Ka reduktuar koston tuaj për investimin dhe prodhimin. Niseshteja e misrit, mielli i grurit, mielli i patates dhe niseshteja e patates mund të jenë lëndë e parë për të prodhuar pelet të përbërë 3D. Linja e procesit të peletit 3D është vetëm një e dhjeta e asaj të pajisjeve të importit. Është zgjedhja më e mirë e investimit për ndërmarrjet e mëdha apo të mesme.


Kjo linjë përpunimi mund të bëjë lloje të ndryshme ushqimesh të skuqura, të tilla si kore orizi, patate të skuqura, fryrje, rrotulla picash. Procesi i prodhimit përfshin përzierjen, ekstrudimin, prerjen, skuqjen, aromatizimin dhe paketimin.

 

Lënda e parë: miell gruri, niseshte patate, miell patate, niseshte misri, niseshte kasava etj. 

Produktet: ne mund të prodhojmë topth 3D, patate të skuqura me valë, patate të skuqura patate, patate të skuqura karkalecash e kështu me radhë.


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip