Raste
VR

Hyrje në linjën e prodhimit:

Linja e prodhimit të frutave të orizit sanduiç përdor kokrrat me shkallë të lartë zgjerimi si misri pluhur dhe orizin si lëndë të para bazë, përdor ekstruderin e thatë me dy vida për zgjerim të menjëhershëm pas nxjerrjes së fortë dhe shton çokollatë, reçel dhe materiale të tjera thelbësore për të prodhuar forma të ndryshme të aksesorëve sanduiç për të përmirësuar shijen e ushqimit të thatë në sipërfaqen e spërkatjes së frutave, si dhe shton çokollatë, reçel dhe materiale të tjera thelbësore. Linja e prodhimit të procesit të zgjerimit të ushqimit matic.

Përparësitë e linjës së prodhimit:

Për sa i përket teknologjisë, linja e prodhimit merr drithëra të ekstruduara si misri dhe orizi si lëndë të para bazë pas grimcimit. Pas nxjerrjes, zgjerimit, pjekjes dhe formimit, indi i niseshtës në lëndët e para pluhur është
i denatyruar dhe i xhelatinizuar, i cili ka më shumë efekt homogjenizues dhe është më i lehtë për t'u tretur dhe përthithur. Materiali bazë pas sanduiçit absorbohet në murin e brendshëm të tubit të zgjerimit nga brenda dhe depërton nga jashtë. Të dyja janë të përziera së bashku. Shija e ftohtë e materialit bazë formon një kontrast të fortë shije me pamjen e ngrohtë dhe të nxehtë të kokrrës së zgjeruar. Prandaj, fruti i zgjeruar i orizit sanduiç i përpunuar nga kjo linjë prodhimi ka avantazhet e shijes së larmishme, shijes së ëmbël dhe të shijshme dhe shkrirjes së menjëhershme në gojë në krahasim me ushqimin tradicional të pazgjeruar të kohës së lirë.

Në këtë proces, linja e prodhimit të frutave të orizit sanduiç nuk ka ndotje serioze si zhurma dhe pluhuri. Për sa i përket funksionimit, linja e prodhimit të frutave të orizit sanduiç mbulon një zonë të vogël dhe është e thjeshtë për t'u përdorur. Nuk ka nevojë për punë shtesë, e cila mund të zvogëlojë koston e punës së përdoruesve në një masë të caktuar.


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip