Raste
VR

Makina e ekstruderit të peletit me shtypje të ftohtë të qenve dhe maceve për trajtimin e ushqimit përdoret për të përpunuar ushqimin me presion të ftohtë për qen dhe mace (ushqim për kafshët shtëpiake). Kjo është një zgjidhje e teknologjisë së lartë për të kapur tregun në zhvillim të ushqimit për kafshët shtëpiake. Makina e formimit të peletit për ushqimin e ushqimit për qen dhe mace me presion të ftohtë të thatë dhe të lagësht për ushqimin e kafshëve shtëpiake përdor kryesisht lëndë të para me proteina të larta, të tilla si tul mishi, pure mishi dhe disa aditivë ushqimorë, etj., dhe shtypet në të ftohtë në produktin përfundimtar ushqimin për kafshët shtëpiake.

Makina për formimin e ushqimit për qentë dhe ushqimin e maceve me presion të ftohtë për ushqimin e qenve dhe ushqimin e maceve është një ushqim plotësisht automatik, me kapacitet të madh, me presion të ftohtë për macet dhe qentë me temperaturë të ulët. Mund të prodhojë ushqim jo të zgjeruar për mace, ushqim për qen etj
.

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip