Raste
VR

Linja e prodhimit të ushqimit të ekstruderit për përpunimin e mbushjes së bërthamës së makinerisë së ushqimit me snack me mbushje:


Linja e prodhimit të ushqimeve me mbushje bërthamore është një lloj i ri makinerie ushqimore ekstruduese e studiuar dhe zhvilluar në bazë të të mësuarit nga teknologjia e avancuar në botë. Linja do të përfundojë përzierjen, nxjerrjen, formësimin, mbushjen e bërthamës, prerjen, spërkatjen dhe prodhimin në një -kalon funksionimin automatik. Linja përmban shumë lloje, bashkëvendosje fleksibël, materiale të gjera, produkte të ndryshme dhe funksionim të lehtë.


Karakteristikat kryesore:
1) Struktura e thjeshtë në llojin linear, e lehtë në instalim dhe mirëmbajtje. 
2) Miratimi i komponentëve të përparuar të markave të famshme botërore në pjesët pneumatike, pjesët elektrike dhe pjesët e funksionimit. 
3) Maniferë e dyfishtë me presion të lartë për të kontrolluar hapjen dhe mbylljen e kallëpit. 
4) Puna në një automatizim dhe intelektualizim të lartë, pa ndotje 
5) Aplikoni një lidhës për t'u lidhur me transportuesin e ajrit, i cili mund të vijë drejtpërdrejt me makinën mbushëse.


Grafiku i rrjedhës:

bluarje→përzierje→ekstrudim→tharje→ aromatizues→ftohje→ paketim


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip