LAJME
VR

Makinë për thërrimet e bukës, Makinë për prodhimin e thërrimeve të bukës, Linja e përpunimit të thërrimeve të bukës, Linja e prodhimit të thërrimeve të bukës


1. Përshkrimi:

Thërrmimi i bukës është një material shtesë ushqimor i përdorur gjerësisht, i përdorur kryesisht për veshjen e ushqimeve të skuqura, si biftek, kofshët e pulës, krahët e pulës, etj. Kjo linjë jonë e procesit të thërrimeve të bukës e krijuar posaçërisht ka përmirësuar atë tradicionale. Nga përzierja e materialeve deri në formësimin përfundimtar të thërrimeve, ai ka nevojë vetëm për më pak punëtorë dhe materiali i mbetur mund të ripërdoret, gjë që mund të ulë koston e prodhimit dhe të rrisë efikasitetin e prodhimit.

2. Lëndët e para: miraton grurin si përbërës

3. Produktet: Përdoren kryesisht për veshjen e ushqimeve të skuqura, si biftek, këmbë pule, krahë pule, etj. 

4. Kapaciteti: 150kg/h, 240kg/h, 500kg/h

5. Grafiku i rrjedhës: Lënda e parë---përzierje---ekstrudim---formësim---thërmim---përçim---tharje---përcjellje ajri---sitim---paketim

6. Tensioni në Kinë: Tre faza: 380V/50Hz, Njëfazore: 220V/50Hz, ne mund ta bëjmë atë sipas Tensionit lokal të klientëve sipas vendeve të ndryshme

7. Materialet e makinave: Të gjitha makinat janë bërë nga çelik inox

Karakteristikat kryesore

1. Vidhat janë bërë nga çeliku i aliazhuar (38CrMoAL) dhe artizanale speciale me procesin e nitridimit, Fortësia HRC është rreth 60---62, ka aftësi të mirë vetëpastruese dhe nuk ka nevojë të shkarkojë ose pastrojë fuçinë dhe vidën, gjatë pjekjes ose zëvendësimit të materialeve.

2. Fuçia e nxjerrjes është e ndërtuar nga çeliku karboni, është bërë nga çeliku #45, shtresë inox.

3. Kutia e shpejtësisë ka funksion lubrifikimi automatik, me zgjatjen e jetëgjatësisë së marsheve.

4. Thikë prerëse e fiksuar në sediljen e kokës, prerje rrotulluese me ngasje me rrip V.

5. SIEMENS (KINA) markat e pjesëve elektronike të përdorura në kutinë e kontrolluesit, sigurohuni që procesi i nxjerrjes të jetë i përsosur.

6. Motori kryesor nga SIEMENS (KINA), siguron nxjerrjen e tij të fuqishme dhe performancën e shkëlqyer.


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip