LAJME
VR

Përshkrim i produktit:

Kjo linjë prodhimi fillon nga prodhimi i miellit e deri te formimi i thërrimeve të bukës. I gjithë prodhimi ka nevojë vetëm për 1-2 persona për të funksionuar. Mund të prodhojë thërrime buke të madhësive të ndryshme.
E gjithë linja e prodhimit është prej çeliku inox dhe zona e kontaktit me ushqimin është prej çeliku inox 304 për të siguruar cilësinë e thërrimeve të bukës së prodhuar.

Ndiqni grafikun:

Mikser -- Transportues me vida -- Ekstruder me dy vida -- Prerës -- Ngritës -- Makinë thërrmuese -- Ngritëse -- Furnizues vibrues -- Ngritës -- Tharëse -- Transportues ajri -- Sizer

Parametrat e makinës:

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip