Raste
VR

4 qershor 2023, Mirëpresim ngrohtësisht miqtë e Tajlandës që vijnë në fabrikën tonë për të testuar me sukses makinën me miell kokosi. Tani po diskutojmë konfigurimet e makinerive për të lehtësuar bashkëpunimin më të mirë.

Veçori:

1). Të gjitha pajisjet e ekstruderit të ushqimit janë prej çeliku inox.

2). E gjithë linja e ushqimit të snack është plotësisht e vazhdueshme dhe automatike.

3). Kompania jonë ofron formulën bazë të ushqimit sipas kërkesave tuaja.

4). Format dhe madhësitë e ushqimit të ushqimit të fundit të rostiçeri mund të jenë të ndryshme duke ndryshuar kallëpin.

5). Furnizoni pa pagesë kallëp me madhësi të ndryshme.

6). Makina e paketimit mund të furnizohet për të punuar me linjën e prodhimit (në varësi të kërkesës suaj)

 Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip