Raste
VR

Orizi i fortifikuar automatik Ushqyes oriz i menjëhershëm FRK Makina e Makinerisë Fabrika e linjës Chenyang Machine

Linja e makinerive artificiale të orizit është studiuar në lidhje me humbjen e elementeve ushqyese në oriz, e cila bëhet nga përpunimi tradicional i orizit. Orizi dhe nënproduktet e tij mund të prodhohen në ushqime me vlera ushqyese duke shtuar përbërës shtesë ushqyes përpara gatimit me nxjerrje.Më tej, nga kjo makinë e fortifikuar e orizit, orizi i thyer dhe krundet e orizit mund të ripërdoren. Procesi për prodhimin e kokrrave artificiale të orizit, përfshin përzierjen e miellit të orizit, ujit dhe vajit dhe zierjen e tyre në ekstruder artificial orizi, duke u formuar në formë kokrriza orizi, tharje dhe ftohje në temperaturë të ulët. Teknika e bën të mundur shmangien e humbjes së të ushqyerit.

Lende e pare, lende e paperpunuar: Kjo linjë mund të përdoret për të prodhuar oriz artificial, oriz të rindërtuar

Produktet: miraton oriz të thyer, misër, meli, grurë, tërshërë, hikërror, fasule, niseshte si përbërës kryesor dhe disa vitamina dhe minerale të tjera si pjesë e përbërësit.

Kapaciteti: 200 kg / orë, 260 kg / orë, 400 kg / orë, 800 kg / orë


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip