Raste
VR

Përshkrimi i makinës:

Makina ushqimore me mbushje bërthamore është përmirësuar dhe zhvilluar bazuar në teknologjinë e avancuar nga kompania e teknologjisë Jinan Chenyang Co., Ltd. Kjo makinë për prodhimin e ushqimeve me misër të fryrë ka veçori të bashkëvendosjes fleksibël, lëndëve të para të aplikuara gjerësisht, ushqimeve të ndryshme dhe funksionimit të lehtë. Është plotësisht automatik nga përzierja, ekstrudimi, formësimi, prerja, tharja deri te aromatizimi me funksionimin me një kalim.


Karakteristikat e makinës:

· lloje të ndryshme, konfigurim fleksibël, gamë e gjerë lëndësh të para etj. 

· forma të ndryshme, top, tub, shkop, unazë, yll, rrotë, lule dhe formë zemre duke rregulluar mykun në makinën e linjës së prodhimit .


Diagrami i rrjedhës së punës:Lënda e parë:

Misër, oriz, grurë, tërshërë, elbi etj. si veshje,

Krem, çokollatë, pastë frutash, pastë hurme, pelte etj. si mbushje.


Veshje:


Mbushja:

Shembull:

Kapaciteti i prodhimit:

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip