LAJME
VR

Makina e bërjes së pluhurit ushqimor është kryesisht për pluhur misri, meli, pluhur orizi, miell gruri, miell soje, pluhur rrënjë zambak uji, pluhur hurma, susam, etj, duke nxjerrë dhe fryrë. Ekstruderi ynë ushqimor me dy vida mund të gatuajë materialet me presion të lartë dhe temperaturë të lartë. Por ai nuk shkatërron lëndët ushqyese të drithërave natyrale. Ne gjithashtu mund të japim zgjidhje dhe të bëjmë makineri për të përmbushur kërkesat e klientëve për produkte me cilësi më të lartë.

1. Lënda e parë:

misër, oriz, fasule dhe të gjitha llojet e pluhurit të grurit

2.Trafiku i rrjedhës së punës

Mikser mielli --- Transportues me vida --- Ekstruder me dy vida --- Transportues ajri ---Furra me shume shtresa ---Sistemi automatik i bluarjes --- Makine per perzierje

3.Përshkrimi:
Kjo linjë prodhimi përdor si lëndë të parë orizin, misrin, fasulet dhe të gjitha llojet e drithërave. Nëpërmjet ekstrudimit, fryrjes, tharjes, shtypjes dhe përzierjes, mund të prodhojë shumë lloje pluhuri ushqyes, pastë susami, pluhur fasule etj. Kjo linjë mund të përfundojë të gjithë procesin automatikisht nga ushqimi deri në fund. Ka veçori të funksionimit të lehtë, pa rrjedhje pluhuri pluhuri, energji higjienike dhe të lehtë për t'u shtuar të gjitha llojet e lëndëve të para dhe lëndëve ushqyese.

4. Parametrat e pajisjes:


5.Veçoritë e Linjës së Pajisjeve/Përpunimit tonë:

a. Linja e përpunimit është linja e cila adopton teknologjinë e pajisjeve të perëndimit.
b. Ka shumë karakteristika si automatizimi i lartë, stabiliteti i mirë, funksionimi i lehtë, prodhimi i madh me kohë më të shkurtër etj.
c. Për më tepër, ai miraton teknologjinë e përmirësuar e cila mund të shmangë abuzimin e aksidenteve.
d. Mund të përpunojë materiale të ndryshme të njohura në shumë vende, si p.sh. pluhur orizi për bebe, pastë susami dhe ushqim pastë arrash, etj.
e. Kjo linjë ushqyese e përpunimit të pluhurit të orizit është një brez i ri dhe linjë përpunimi efikas.
f. Ju mund të blini një linjë të tërë për të bërë pluhur ushqimor së bashku.


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip