LAJME
VR

Analog i ekstruduar i mishit me lagështi të lartë Makineria e Makinerisë/TVP TSP Proteinat e sojës tallëse mishi Linja e prodhimit Jinan Chenyang

Linja e ekstrudimit të proteinave të sojës me teksturë përdor pluhurin e kokrrës së sojës ose pluhurin e kikirikut për të thyer molekulën sferike të proteinës për të formuar molekulën e proteinës së zinxhirit, duke krijuar kështu strukturë fibrash të ngjashme me feta, duke bluar pluhur, nxitur, në temperaturë të lartë, me presion të lartë dhe me prerje të lartë. Produkti është i ushqyeshëm pa kolesterol ose yndyrë shtazore, por duket dhe shijon mishin me cilësinë e thithjes së tokës, ujit dhe aromës. Kjo linjë përpunimi mund të aplikohet gjerësisht në industrinë e produkteve të mishit, industrinë e ushqimit të shpejtë dhe industrinë ushqimore të ftohjes së menjëhershme.


1. Aplikimi i linjës së ekstrudimit të proteinave të sojës me teksturë: 
Kjo linjë mund të përdoret për të prodhuar copa soje, TVP/TSP, copa soje duke rregulluar kallëpet nga ekstruderi; ndërkohë mund të prodhojë drithëra, ushqime meze duke rregulluar vidhat nga ekstruderi.

2. Kapaciteti i linjës së ekstrudimit të proteinës së sojës me teksturë:
Shenja: tension& frekuenca bazohet në 380V/50Hz për 3 faza, 220V/50Hz për 1 fazë. Tekniku ynë mund ta rregullojë atë sipas zonës tuaj lokale.


3. Përpunimi i linjës së ekstrudimit të proteinave të sojës me teksturë:
Nxjerrja e avancuar. Ne mund të ofrojmë linjën e ekstrudimit të proteinave të sojës me teksturë, përpunimi i saj është përzierje e miellit--Nxjerrje e avancuar--Tharje e përshtatshme--ftohje--Paketim automatik.

4. Mostrat:

Ju mund të blini një ekstruder të vetëm ose linjë të përpunimit automatik nga ne.


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip