LAJME
VR

Prezantimi i makinës së fryrjes së misrit:

 1. 1. Ky ekstruder snack pudre misri përdoret për fryrjen dhe nxjerrjen e orizit, misrit, orizit melekuqe, orizit të verdhë dhe lëndë të tjera të para, dhe mund të shtoni një shumëllojshmëri erëzash.
  2. Mund të përdorë nxehtësinë e vet dhe ta bëjë origjinalin të fryhet më shumë se 90 herë, dhe gjithashtu mund të zëvendësohet nga prodhimi i mykut të uritur në formë shufre, në formë kikiriku, në formë kumbulle, në formë biskote, në formë kryqi, gjysmëhënës. -Forma dhe forma të tjera të ushqimit të fryrë, Shija e freskët, është ushqim ushqyes i të gjitha moshave.
  3. Produkti i ekstruduar është i larmishëm dhe ka një pajisje formuese vetë-thyese, të pajisur me myk.


Lënda e parë:

Si përbërës misër, oriz, meli, grurë, tërshërë, elbi etj. Ju lutemi vini re se të gjitha materialet duhet të jenë në formë pluhuri (mielli) ose grish.


Produkti përfundimtar:

Janë të disponueshme forma të ndryshme për topin, tubin, shkop, unazën, lakrën e frutave, yllin, rrotën dhe lulen dhe formën e zemrës duke rregulluar kallëpin në ekstruder

Veçoritë:
Makina jonë për snack Puff mund të prodhojë ushqime Puff dhe ushqime për mbushjen e misrit. Lënda e parë kryesore është mielli i misrit, mielli i orizit, mielli i grurit, sheqeri dhe vajiNga lënda e parë deri tek produkti përfundimtar i paketuar në thasë i gjithë procesi është automatikisht.


Parametri teknik përekstruder ushqimi snacks:Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip