Raste
VR

Karakteristikat e ekstruderit:

1). Të gjitha pajisjet janë prej çeliku inox.

2). E gjithë linja plotësisht e vazhdueshme dhe automatike.

3). Kompania jonë ofron formulën bazë sipas kërkesave tuaja.

4). Format dhe madhësitë përfundimtare mund të jenë të ndryshme duke ndryshuar kallëpin.

5). Furnizoni pa pagesë kallëp me madhësi të ndryshme.

6). Makina e paketimit mund të furnizohet në punë (në varësi të kërkesës suaj)

7). Mund të përdoret gjerësisht në prodhimin e ushqimeve të fryra, ushqimit të qenve dhe përtypjes së qenve, drithërave të mëngjesit, orizit të fortifikuar, ushqimeve për mbushjen e bërthamave, thërrimeve të bukës, etj.

 

Shërbimi ynë:

1. Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;

2. Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve;

3. Korrigjimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;

4. Menaxhimi falas i transportit në distanca të gjata nga fabrika e shitësit në vendin e caktuar nga blerësi;

5. Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personalisht;

6. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;

7. Ofroni garanci të plotë 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës;

 


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip