LAJME
VR

1. Linja e prodhimit të thërrimeve të bukës përdoret zakonisht për produktet që kanë nevojë për të skuqur, të freskët jashtë dhe të butë brenda. Duke zëvendësuar teknologjinë tradicionale të prodhimit, linja e prodhimit të thërrimeve të bukës është efektive me më pak materiale mbeturinash. Nëpërmjet përzierjes, gatimit, shtypjes dhe skanimit, kjo linjë prodhimi mund të bëjë forma të ndryshme të thërrimeve të bukës.

2.Lënda e parë: për prodhimin e thërrimeve të bukës. Është automatikisht nga pluhuri për miell gruri deri tek thërrimet e bukës. Nuk prodhohet bukë gjatë gjithë procesit. Kështu që nuk u shfaq asnjë kore buke. Produkti përfundimtar është i bardhë i ndezur dhe me cilësi të mirë.


3.Aplikimi: aditiv ushqimor për ushqimet e skuqura thellë, dhe kryesisht për skuqjen e sipërfaqes së ushqimit, si p.sh.: pulë e skuqur, peshk, fruta deti (karkaleca), pulë, krahë pule, unaza qepe etj. Karakteristika e tij është krokante e butë, e shijshme, e shijshme dhe ushqyese.


4. Grafiku i rrjedhës: Mixer-Transvejer me vidë-Eksstruder me dy vida-Prerës-Hoister-Policues i lagësht-Transportues ajri-Furrë për pjekje me shumë shtresa-Transportues ajri (ose makineri për ushqyerje me vakum)-Soshitës klasifikues.

5. Kapaciteti: gjeni formularin më poshtë.

6. Tensioni: Tre faza: 380V/50HZ, Njëfazore: 220V/50HZ, ne mund ta bëjmë atë sipas tensionit lokal të klientëve të vendeve të ndryshme


7. Materialet e makinerive: Të gjitha makinat janë bërë nga çelik inox i klasës ushqimore.


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip