Raste
VR

Kjo linjë makinerie për pufkë misri është një makineri tipike ushqimore e ekstruduar e studiuar nga ne në bazë të mësimit nga teknologjia e avancuar në botë, në mënyrë që performanca e saj teknike dhe cilësia e produkteve të arrijnë në nivelin më të avancuar në botë. mund të përfundojë automatikisht përzierjen, ekstrudimin, formësimin, mbushjen e bërthamës, prerjen, pjekjen dhe aromatizimin në funksionimin me një kalim. Duke ndryshuar kallëpet dhe teknologjinë e procesit, makina e ekstruderit të pudrës së misrit mund të prodhojë ushqime të mbushura me bërthama, si bar me çokollatë, jastëk të mbushur me krem, tortë orizi, bar drithëra, ushqime me fletë etj.

Ekstruderi me dy vida me shumë funksione të serisë CY është zhvilluar bazuar në teknologjinë zvicerane, me karakteristikat e mëposhtme unike:
1.Multifunksione për aplikime për ushqime të ndryshme: Seria CY përdor vidhat rrethore modulare.
2. Shumë më e gjatë duke përdorur jetëgjatësinë e vidave të shkëlqyera modulare dhe fuçive katrore.
3. Opsionet e ndryshme të burimeve të ngrohjes dhe tarifa e ulët e mirëmbajtjes.
4. Performancë e qëndrueshme dhe jetëgjatësi më e gjatë përdorimi e garantuar nga kutia e marsheve dhe kushinetat e klasës së lartë. Sistemi automatik i filtrimit të sistemit të lubrifikimit dhe sistemi i ftohjes; kuti ingranazhesh, miraton çeliku të aliazhuar, njësitë mbajtëse janë të importuara, marka NSK në Japoni.
5.PLC ekran me prekje, Maks. Kujtim 24 recetash.
6. Partnerë të besueshëm furnizues të pjesëve: Simemens-China, Omron, Fuji, Delta, LG
7. Sistem i fuqishëm me prerje direkte me shina anësore lineare, i disponueshëm për prodhim të lartë.

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip