LAJME
VR

Linja e përpunimit të ushqimit të snack pudre, Ne mund të përgjithësojmë prodhimin e ushqimeve të snack pudre me "Kosto të ulët, fitime të larta". Kjo linjë përpunimi mund të përdoret për prodhimin e të gjitha llojeve të snacks pudre, ne do të dizajnojmë kallëpe me forma të reja sipas kërkesave specifike të klientëve për format e produkteve të tyre të synuara. Linja e prodhimit është nga ushqimi i materialeve, ekstrudimi, formimi, mbushja dhe prerja, tharja, spërkatja me vaj deri te produktet e gatshme bëhen një herë plotësisht automatikisht.


AutomatikPërshkrimi i pajisjes së makinerisë së ushqimit të ushqimit

Makina e prodhimit të ushqimeve me misër të fryrë përdor misrin, orizin, grurin, tërshërën, elbin etj si përbërës për të bërë rostiçeri të fryrë. Nëpërmjet fërkimit të vidës dhe fuçisë, kokrrat gatuhen në ekstruder. Formimi është në prerësin e fytyrës së kërpudhave. Forma e produktit përcaktohet nga një kombinim i hapjes së diafragmës, duke përfshirë topin, tubin, shkopin, unazën, lakun e frutave, yllin, rrotën dhe lulen etj.


Grafiku i rrjedhës së linjës së prodhimit të pudrës së misrit:
Mikser→transportues me vidhos→ekstruder→transportues ajri→ tharëse→ ngritës→ aromatizues→makinë ftohëse→makinë paketimi


Lende e pare, lende e paperpunuar: 

Miraton misrin, orizin, grurin, tërshërën, elbin etj si përbërës


Mostrat:

Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd

Jinan Chenyang Technology Co, Ltd është një prodhues profesionist i makinerive për prodhimin e topave të djathit. Me kërkimin dhe studimin tonë shumëvjeçar, teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë një linjë të veçantë projektimi të prodhimit sipas kërkesave të veçanta të klientëve. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip