LAJME
VR

1.Përshkrimi: Makineritë e përpunimit të ushqimit për kafshët shtëpiake përdorin pluhur peshku, pluhur kockash, miell misri dhe miell sojë pa yndyrë, etj, dhe më pas në ekstruder, përbërësit gatuhen nën nxehtësi dhe presion të fortë ndërsa lëviz drejt skajit të hapur të ekstruderit ku përbërësit kalojnë. një thikë formësuese.  

2. Marerils: pluhur peshku, pluhur kockash, miell misri, miell soje pa yndyrë, etj. 

3. Produktet: forma të ndryshme mund të rregullohen duke ndryshuar kallëpet.

4. Kapaciteti: 120-150 kg / orë, 200-250 kg / orë, 500 kg / orë, 1 ton / orë, 3 ton / orë, 5 ton / orë.

5. Tensioni: tre faza: 380V/50Hz, njëfazore: 220V/Hz. Ne mund ta ndryshojmë atë në atë që dëshirojnë klientët.

6. E gjithë linja e përpunimit:  Mikser→ Ekstruder me dy vida→ Transportues ajri→ Furrë pjekje→ Linjë aromatizimi.

7. Materiali i makinës: e gjithë makinat e linjës së përpunimit janë prej çeliku inox.


Makinat e përpunimit të ushqimit për kafshët shtëpiake Konfigurimi:
1. Përzierës i lëndës së parë për ushqimin e kafshëve shtëpiake.
2. Transportues me vidë                 
3. Makinë për ushqimin e kafshëve shtëpiake
4. Rrip transportues (transportues ajri)
5. Furrë për pjekje (makinë për skuqje)        
6. Makinë aromatizuese
7. Makinë ftohëse
8. Makinë paketimi
9. Konfigurimet mund të rriten ose zvogëlohen sipas kërkesës së klientit. 

Linja e përpunimit është në dizajn të arsyeshëm, automatizim të lartë, performancë të qëndrueshme, të lehtë për t'u përdorur, përdorim të qëndrueshëm, efikasitet të lartë prodhimi.


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip