LAJME
VR

Shkop për përtypje qensh merr niseshtenë si lëndë të parë me konfigurim shkencor dhe është nxjerrë nga bashkëekstruderi, mund të bëhet në shumë lloje formash si shkop, kockë, dyngjyrësh, dy shije etj. Ky lloj ushqimi jo vetëm që siguron proteina, yndyrë, vitaminë, të ushqyerit për qentë, por edhe të kënaqë hobi natyrës qen.

Makina e prodhimit të ushqimit për qentë e kafshëve prodhon patate të skuqura/shkopi/forma të përdredhura, ushqim me dy/ngjyra të ndryshme me mbushje. Ushqimi që përtypet për kafshët shtëpiake ka efekt në dhëmbët/gojen e pastër/dhëmbin e pastër. Ai gjithashtu mund të reformojë funksionin enterik, të lehtësojë erën e keqe. E gjithë linja e përpunimit dizajnohet në mënyrë logjike, instalon shkathtësinë, përshtatet me përshtatshmërinë.

Grafiku i rrjedhës:

1) Makinë përtypëse qeni me një ngjyrë
Mikser → Transportues me vidë → Ekstruder me një vidë → Transportues ftohës → Makinë prerëse

(2) Makinë përtypëse qensh me dy ngjyra
Mikser *2→ Transportues me vidë*2→ Ekstruder me një vidë*2 → Transportues ftohës → Makinë prerëse → ashensor → Tharëse

Parametrat e makinës:


  


Karakteristikat kryesore:
1). Linja jonë e përpunimit miraton teknologjinë e përparuar ndërkombëtare.
2). ne mund të rregullojmë shpejtësinë e prerësit dhe kokrrat për të marrë diametrin e ndryshëm dhe produktin e gjatësisë
3). Sistemi i pajisjes elektrike të ngrohjes mund të kontrollojë temperaturën me saktësi
4). Temperatura e lartë dhe presioni i lartë mund të vrasin salmonelozën dhe infeksionet bakteriale. 
5). Linja e përpunimit mund të prodhojë ushqim peshku lundrues dhe fundosje.


Lënda e parë:

Materiale: Pluhur misri, miell gruri, pluhur peshku, pluhur kockash, mish, glicerinë, niseshte etj dhe ujë.

Lista e pajisjeve në linjën e prodhimit të përtypjes së kafshëve shtëpiake:

mikser→ transportues me vidë→ekstruder me një vidë→makinë ftohëse→makinë prerëse→ transportues ajri→ tharëse→makinë ambalazhimi

Shërbimi ynë:

1.) Shërbime konsultimi para, gjatë dhe pas shitjes;
2.) Shërbimi i planifikimit dhe projektimit të projektit;
3.) Debugimi i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
4.) Menaxhimi i transportit të pajisjeve në distanca të gjata nga fabrika e shitësit në vendin e caktuar nga blerësi;
5.) Trajnimi i mirëmbajtjes dhe funksionimit personal të pajisjeve;
6.) Teknika dhe formula të reja të prodhimit;
7.) Siguroni 1 vit garanci të plotë dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës.

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip