LAJME
VR

Kjo makinë e bërjes së snacks me jastëk me krem ​​me çokollatë me rrotulla të shijshme është përmirësuar dhe zhvilluar bazuar në teknologjinë e avancuar nga Jinan Kelide Machinery Co., Ltd. operacion. Është plotësisht automatik nga përzierja, ekstrudimi, formësimi, prerja, tharja deri te aromatizimi me funksionimin me një kalim.

Grafiku i rrjedhës:

Mikser-Transvejer me vidhos-Eksstruder me dy vida-Transportues ajri-Tharres-Makine shije(rul)-makine ftohese

Mostra:

Duke ndryshuar kallëpet dhe teknologjinë e procesit, ju mund të prodhoni forma të ndryshme ushqimesh fryrëse si unaza, lule, topa, shirita, hëna, yje etj.

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip