Raste
VR

Makinë shumëfunksionale për makarona për të bërë makarona

Prezantimi i Makinerisë së Prodhimit të Makaronave  Makina industriale automatike e prodhimit të makaronave elektrike për prodhimin e makaronave merr miell, niseshte misri dhe niseshte patate si lëndë të para dhe prodhon ushqim me anë të nxjerrjes, formimit, tharjes dhe fryrjes. Përdorimi i kallëpeve të ndryshme mund të prodhojë guaska, spirale, tuba katrorë, tuba të rrumbullakët, feta rrënjësh, kërmij me gjemba, salcice yndyrore dhe produkte të tjera të reja dhe në formë unike. Linja e prodhimit ka dizajn të arsyeshëm, shkallë të lartë automatizimi dhe kontroll të saktë të parametrave. Makina është e konfiguruar mirë, teknologjia e prodhimit është e avancuar, cilësia e produktit është e mirë, e thjeshtë dhe e besueshme dhe është makina ideale për të bërë
makarona.
1. Kjo makinë mund të bëjë makarona, makarona, petë, fusilli dhe forma të ndryshme ushqimesh.
2. Lëndët e para mund të jenë mielli, mielli orizi, niseshteja, drithërat etj ose materiale të përziera.
3. Klientët mund të ndryshojnë kallëpe për të marrë forma të ndryshme rostiçeri si forma ylli me pesë cepa, veshi i maces, forma kikiriku, guaska, forma e guaskës, tornado, vidha, mullinjtë e erës, dridhet, pagur, etj. Bëjeni pikant, barbekju, Shiten ushqime deti, qimnon, shije frutash te snacks.
4. Struktura kompakte, funksionim i thjeshtë dhe konsum i ulët.


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip