Raste
VR

1. Makineri për bërjen e thërrimeve të bukës mund të prodhojë thërrime në kokrriza të ndryshme të cilat mund të përdoren në pulën e skuqur, mbi bukë etj. Thërrmimi është kryesisht për pulën mike biftek si salcë për skuqje. Kjo linjë është projektuar dhe zhvilluar posaçërisht për të funksionuar nga
Përzierja e materialit deri në formësimin përfundimtar automatikisht. Pak fuqi punëtore, pa mbeturina, kosto më e ulët e prodhimit, efikasitet më i lartë prodhimi.


2.Lënda e parë: për prodhimin e thërrimeve të bukës. Është automatikisht nga pluhuri për miell gruri deri tek thërrimet e bukës. Nuk prodhohet bukë gjatë gjithë procesit. Kështu që nuk u shfaq asnjë kore buke. Produkti përfundimtar është i bardhë i ndezur dhe me cilësi të mirë.


3.Aplikacion: aditiv ushqimor për ushqimet e skuqura thellë, dhe kryesisht për skuqjen e sipërfaqeve ushqimore, si p.sh.: pulë e skuqur, peshk, fruta deti (karkaleca), pulë, krahë pule, rrathë qepë etj. Karakteristika e saj është krokante e butë, e shijshme, e shijshme dhe ushqyese.


4.Grafiku i rrjedhës: Mikser-Transvejer me vida-Eksstruder me dy vida-Prerës-Hoister-Tërrmues i lagësht-Transportues ajri-Furrë për pjekje me shumë shtresa-Transportues ajri(ose makineri për ushqyerje me vakum)-Soshitës me gradim.


5.Kapaciteti: gjeni formularin e mëposhtëm.


6.Tensioni: Tre faza: 380V/50HZ, Njëfazore: 220V/50HZ, ne mund ta bëjmë atë sipas tensionit lokal të klientëve të vendeve të ndryshme


7.Materialet e makinave: Të gjitha makinat janë bërë nga çelik inox i klasës ushqimore.


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip