Raste
VR

makinë për prodhimin e ushqimit për qen përdoret gjerësisht në prodhimin e peletit të ushqimit për kafshët shtëpiake. Të tilla si qen, mace, zog. 

Cilësia e peletit është afër ushqimit të qenieve njerëzore në nivelin e imët, indeksin e shëndetit dhe përbërësit ushqyes, sipas kërkesave të ndryshme të klientit, ne kemi makinë ekstruderi për ushqimin e peshkut të tipit të thatë dhe të lagësht për zgjedhjen tuaj.

Ndiqni:

Lende e pare, lende e paperpunuar: 

Miell mishi, miell peshku, pluhur misri, miell soje dhe pluhur të tjera drithërash 

Produktet: 

Bëni ushqim për kafshët shtëpiake, si ushqim për qen, mace, peshk, zogj etj. me forma dhe shije te ndryshme duke nderruar materiet, formulimet

Veçori:

1). Të gjitha pajisjet e ushqimit për kafshët shtëpiake janë prej çeliku inox.
2). E gjithë linja e ushqimit për kafshët shtëpiake plotësisht e vazhdueshme dhe automatike.
3). Kompania jonë ofron formulën bazë të ushqimit për kafshët shtëpiake sipas kërkesave tuaja.
4). Format dhe madhësitë përfundimtare të ushqimit për kafshët shtëpiake mund të jenë të ndryshme duke ndryshuar kallëpin.
5). Furnizoni pa pagesë kallëp me madhësi të ndryshme.
6). Makina e paketimit mund të furnizohet për të punuar me linjën e prodhimit të ushqimit për kafshët shtëpiake (në varësi të kërkesës suaj)

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Shërbimi ynë:

1) Shërbime konsultimi para, gjatë dhe pas shitjes;
2) Shërbimi i planifikimit dhe projektimit të projektit;
3) Debugimi i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
4) Menaxhimi i transportit të pajisjeve në distanca të gjata nga fabrika e shitësit në vendin e caktuar nga blerësi.
5) Trajnimi i mirëmbajtjes dhe funksionimit personal të pajisjeve.
6) Teknika dhe formula të reja të prodhimit.
7) Siguroni 1 vit garanci të plotë dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës.


NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip