Raste
VR

Linja e përpunimit të ushqimit të përtypjes së kafshëve/përtypjes së qenve miraton niseshte, miell gruri dhe aditivët e ushqimit për të prodhuar forma inovative ushqime për përtypjen e kafshëve shtëpiake me anë të teknologjisë së nxjerrjes, të tilla si shirita, shkop, përdredhje, kockë, shufër e mbushur me bërthamë etj.


Përparësitë e Makinë për përtypje të kafshëve shtëpiake:

1). Të gjitha pajisjet e përtypjes së kafshëve shtëpiake janë prej çeliku inox.


2). Kafshët shtëpiake përtypin të gjithë linjën plotësisht të vazhdueshme dhe automatike.


3). Kompania jonë ofron formulën bazë të përtypjes së kafshëve sipas kërkesës tuaj.


4). Format dhe madhësitë e fundit të përtypjes së kafshëve shtëpiake mund të jenë të ndryshme duke ndryshuar kallëpin.


5). Furnizoni pa pagesë kallëp me madhësi të ndryshme.


6). Makina e paketimit mund të furnizohet për të punuar me linjën e prodhimit të përtypjes së kafshëve shtëpiake (në varësi të kërkesës suaj)


Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. u themelua në vitin 2006, që nga themelimi i saj është zhvilluar në një prodhues kryesor të mirënjohur të ushqimit të fryrë, produkte në të gjithë provincat dhe qytetet vendase dhe më shumë se 50 vende dhe rajone, në Kinë dhe jashtë saj për të gëzuar një reputacion dhe reputacion të mirë.

Kompania ka një profesionist R& Ekipi i projektimit, prodhimit, shitjes dhe pas shitjes, duke iu përmbajtur konceptit "besimi i klientit, përgjegjësia jonë", për t'u ofruar klientëve mbështetje të fortë të shërbimit teknik.

Pas afro 20 vjet menaxhimi dhe zgjuarsie të përkushtuar, kompania ka fituar "ndërmarrje të teknologjisë së lartë", "ndërmarrje e re e specializuar dhe e veçantë", "ndërmarrje inovative", "ndërmarrje shkencore dhe teknologjike" dhe kualifikime të tjera; Ne kemi marrë disa patenta shpikjeje, disa patenta të reja të shërbimeve, certifikim ndërkombëtar të sistemit të cilësisë ISO9001, certifikim CE të pajisjeve të fryrjes dhe nderime të tjera.

Mos harroni qëllimin origjinal, përpiquni përpara, kompania shpreson të ketë më shumë klientë për t'u bashkuar dhe të kërkojë një të ardhme të përbashkët të produkteve ekstruduese!
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip